X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jacek Ozdoba

"Podgrzewają atmosferę dla swoich partyjnych interesów". Ozdoba o postawie posłów opozycji

- Posłowie opozycji zapomnieli, czym jest pełnienie funkcji publicznych i odpowiedzialność. Są to ludzie nieodpowiedzialni. Mamy dwa światy, z jednej strony rząd, który walczy z pandemią, a z drugiej polityków opozycji chcących, by ludzie wychodzili na ulice - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Ozdoba, wiceminister klimatu i środowiska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Adrian Klarenbach Jacek Ozdoba Warszawa protest protesty w Warszawie aborcja opozycja demonstracje

Zieloni blokują Warszawę, ale nie z powodu "Czajki". Wiceminister pyta o motywacje i źródła finansowania

- Odnoszę wrażenie, że tego typu grupy często motywują swoje akcje przesłankami politycznymi. Najczęściej wymierzają je w polityków prawicowych, a tam, gdzie są realne problemy, jakoś tego nie zauważają. Nie widziałem transparentu Greenpeace’u na warszawskim ratuszu, a już na budynku ministerstwa środowiska taki baner powieszono - powiedział w rozmowie z portalem TVP Info wiceminister klimatu Jacek Ozdoba. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA awaria w oczyszczalni Czajka ekologia Wisła Warszawa Jacek Ozdoba

Jacek Ozdoba: w Zjednoczonej Prawicy, jak w dobrym małżeństwie, zdarzają się kłótnie

- W Zjednoczonej Prawicy jest jak w dobrym małżeństwie - zdarzają się kłótnie; po takiej kłótni należy porozmawiać - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" wiceminister klimatu, poseł Solidarnej Polski Jacek Ozdoba. Musimy ostudzić emocje, usiąść do stołu i porozmawiać - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Gowin zjednoczona prawica Porozumienie Jarosława Gowina polityka koalicja Rząd RP Jacek Ozdoba

"Ogromny fetor, to było zakopywane w pobliżu ujęć wody". Nieefektywna spalarnia i odpady z Czajki

- W ośmiu na dziewięć województw, gdzie wywożone były nieczystości z warszawskiej spalarni Czajka, stwierdzono nieprawidłowości - poinformował wiceminister klimatu, były radny miasta Jacek Ozdoba. - Średnio spalarnia funkcjonuje przez połowę czasu. Gdy jest nieczynna, osady trzeba rozwozić po Polsce - mówił.
Zobacz więcej na temat:  awaria w oczyszczalni Czajka Warszawa Wisła Jacek Ozdoba samorząd POLSKA regiony mazowieckie

Ozdoba: ktoś, kto nie zgadza się z demokratycznym wyborem, jest zwolennikiem dyktatury

- Legalnie wybranym prezydentem jest Andrzej Duda. Każdy, kto z tym polemizuje, podważa funkcjonowanie państwa. Ktoś, kto nie zgadza się z demokratycznym wyborem, jest zwolennikiem dyktatury - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Ozdoba, wiceminister klimatu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość Jacek Ozdoba ministerstwo klimatu Solidarna Polska Greenpeace Andrzej Duda wybory prezydenckie 2020

"Najważniejsza jest realizacja programu i zobowiązań". Jacek Ozdoba o rekonstrukcji rządu

- Najważniejsza jest realizacja programu i zobowiązań, które podjęliśmy jako Zjednoczona Prawica. Nie przywiązuję wagi do stanowisk. Jeśli decyzją liderów będę zajmował się tym co do tej pory, zajmę się tym - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Jacek Ozdoba, wiceminister klimatu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rząd RP Prawo i Sprawiedliwość Solidarna Polska zjednoczona prawica polityka Jacek Ozdoba Piotr Nisztor

"Trzaskowski jest bezradny". Ozdoba o kolejnej awarii Czajki

Wiceminister klimatu Jacek Ozdoba napisał na Twitterze, że według oceny Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, awaria stołecznej oczyszczalni ścieków "Czajka" jest podobna do zeszłorocznej. Jak informował również, do Wisły wpada teraz około 3 metrów sześciennych ścieków na sekundę.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA awaria w oczyszczalni Czajka Warszawa Rafał Trzaskowski Wisła katastrofa ekologiczna Jacek Ozdoba

"Stała katastrofa ekologiczna w stolicy". Jest postępowanie ws. zrzutów ścieków do Wisły

- Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie wszczął postępowanie wyjaśniające, podczas którego zbadany zostanie stopień szkód w środowisku związanych z częstotliwością zrzutów ścieków do Wisły - poinformował w środę minister środowiska Michał Woś.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA awaria w oczyszczalni Czajka Warszawa Rafał Trzaskowski środowisko ministerstwo środowiska zanieczyszczenie Michał Woś Jacek Ozdoba

Powstanie grupa do walki z przestępczością przeciwko środowisku

Trwają prace nad utworzeniem zespołu do walki z przestępczością przeciwko środowisku, którego celem będzie zwiększanie skuteczności działań służb w tym obszarze. Wiceminister klimatu Jacek Ozdoba ogłosił nowe plany w związku z rozbiciem grupy przestępczej zajmującej się nielegalnym składowaniem odpadów.
Zobacz więcej na temat:  środowisko ochrona środowiska POLSKA Jacek Ozdoba ministerstwo klimatu przestępczość