X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jacek Sasin

INFRASTRUKTURA "Podstawowe znaczenie dla przyszłości regionu". Jest przetarg na budowę obwodnicy Chełma

Inwestycje drogowe przyniosą ożywienie gospodarcze regionu – powiedział wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin w Janowie na Lubelszczyźnie, gdzie poinformował o ogłoszeniu przez GDDKiA przetargu na obwodnicę Chełma w ciągu przyszłej drogi ekspresowej S12.
Zobacz więcej na temat:  infrastruktura drogi Lubelszczyzna Chełm Jacek Sasin Andrzej Adamczyk Beata Mazurek POLSKA GOSPODARKA

Jacek Sasin: włączenie spółek skarbu państwa do walki z COVID-19 ochroniło wiele istnień

- Aby skutecznie chronić życie i zdrowie Polaków niezbędne było użycie wszystkich instrumentów, nawet tych w gospodarce, czyli włączenia spółek skarbu państwa do walki z COVID-19 - mówił w audycji "W otwarte karty" w Programie 1 Polskiego Radia Jacek Sasin, wicepremier, minister aktywów państwowych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jacek Sasin polityka koronawirus Małgorzata Raczyńska-Weinsberg COVID-19 Koronawirus w Polsce

Sasin: przygotowaliśmy pakiet wsparcia dla LOT-u

- Nie ma dzisiaj praktycznie połączeń lotniczych, a koszty są - trzeba płacić pracownikom, trzeba płacić opłaty leasingowe za samoloty. To są wielomilionowe opłaty każdego miesiąca - powiedział w Radiu Maryja Jacek Sasin, minister aktywów państwowych. - Przygotowaliśmy w resorcie potężny pakiet wsparcia dla PLL LOT, zakładający udzielenie wielomiliardowej pomocy publicznej - dodał. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jacek Sasin LOT koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia

Sasin: rząd sam nie wygra z pandemią, udział w protestach jest bardzo nieodpowiedzialny

- Sam rząd nie jest w stanie wygrać z koronawirusem, nawet przy zaangażowaniu wszystkich sił, jeżeli wszyscy nie będą przestrzegać zasad bezpieczeństwa - powiedział w poniedziałek wicepremier Jacek Sasin. Ocenił, że obecnie organizowanie manifestacji jest nieodpowiedzialne.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka pandemia koronawirus COVID-19 Koronawirus w Polsce Jacek Sasin zdrowie manifestacje demonstracje strajk kobiet Marsz Niepodległości

W Sejmie powstanie nowe koło poselskie? Sasin: to inicjatywa szkodliwa dla Polski

Inicjatywa posła Jana Krzysztofa Ardanowskiego, zakładająca możliwość stworzenia nowego koła w Sejmie, stawia pod znakiem zapytania większość parlamentarną - powiedział wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Dodał, że gdyby ta inicjatywa postawiła pod znakiem zapytania możliwość kontynuowania programu Zjednoczonej Prawicy, to Polacy "chyba już nigdy by nam nie darowali". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jacek Sasin zjednoczona prawica Jan Krzysztof Ardanowski Sejm

"Polacy chcą mieć dostęp do taniej energii". Sasin o nowej strategii PGE

PGE Polska Grupa Energetyczna w 2050 roku zamierza osiągnąć neutralność klimatyczną. Dziś spółka przedstawiła nową strategię do 2030 roku, z perspektywą do 2050 roku. Dokument oparty jest na trzech filarach - to energia przyjazna dla środowiska, sprawna i efektywna organizacja, a także nowoczesne usługi energetyczne. PGE przekazała, że do 2030 roku spółka planuje wydać na inwestycje 75 miliardów złotych.
Zobacz więcej na temat:  PGE energetyka środowisko Jacek Sasin michał kurtyka POLSKA

"Pewna część z nich uchyla się od obowiązku". Sasin o walce lekarzy z COVID-19

- Jeżeli na ponad 300 lekarzy skierowanych do walki z koronawirusem, zgłasza się ponad 20, to nie możemy udawać, że problemu nie ma - powiedział w czwartek wicepremier Jacek Sasin. Dodał, że potrzebne są nowe regulacje, które pozwolą rzucić wszystkie siły do walki z epidemią.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia COVID-19 społeczeństwo zdrowie wirus choroba lekarz Jacek Sasin

"Wielki szacunek za poświęcenie w walce z COVID-19". Jacek Sasin dziękuje lekarzom

- Wielki szacunek dla lekarzy za poświęcenie w walce z COVID-19. Jako Polacy jesteśmy ogromnie wdzięczni za takie zaangażowanie, jednak nie można przy tym zamykać oczu na twarde dane, np. woj. opolskie, gdzie ok. 95 proc. lekarzy nie stawia się na wezwanie wojewody - oświadczył wicepremier Jacek Sasin.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA COVID-19 Jacek Sasin Koronawirus w Polsce lekarz społeczeństwo zdrowie

Jacek Sasin: nie ma mowy o tym, by wrócić do lockdownu, zamknięcia gospodarki

- Nie chodzi o to, by na koronawirusie, tragedii dla wielu Polaków, zbijać polityczny kapitał, tylko znaleźć pole do wspólnego działania, temu służy ta inicjatywa pana premiera - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia wicepremier Jacek Sasin, minister aktywów państwowych, odnosząc się do zaplanowanych na wtorek rozmów premiera z opozycją.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Sygnały Dnia Jacek Sasin POLSKA polityka zjednoczona prawica koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 zdrowie