X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jacek Sasin

Paliwo będzie tańsze o 30 groszy. Sasin: tarcza antyinflacyjna to realne ulgi, konkretne pieniądze

- Akcyza na benzynę i olej napędowy zostanie obniżona do minimum unijnego, paliwa te do końca maja będą zwolnione z podatku od sprzedaży detalicznej; dzięki tym działaniom cena benzyny powinna spaść ok. 20-30 gr na litrze - mówi w rozmowie z "Super Expressem" wicepremier Jacek Sasin.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA inflacja rząd Ministerstwo Aktywów Państwowych Jacek Sasin tarcza cena benzyny

Polski Ład. Jacek Sasin: ważne jest dla nas, aby wszyscy Polacy mieli taki sam poziom życia

- Dzisiaj w symboliczny sposób przekazujemy promesy w ramach programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład wsparcia działań samorządu w całej Polsce. Wsparcia w zakresie realizacji inwestycji niezbędnych w zakresie tego, aby podnosić poziom życia mieszkańców, wspierać rozwój i postęp cywilizacyjny tej naszej lokalnej Ojczyzny - powiedział wicepremier Jacek Sasin podczas przekazania samorządom promes inwestycyjnych w ramach Polskiego Ładu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Polski Ład ekonomia infrastruktura rozwój Jacek Sasin

"Zadowolony pracownik daje z siebie więcej". Sasin: to korzystne i dla spółek, i dla państwa

- Pracownik, który czuje się bezpiecznie, nie musi wybierać pomiędzy pracą a rodziną, jest pracownikiem bardziej wydajnym, bardziej zaangażowanym w pracę i dającym z siebie więcej w miejscu pracy - uważa wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Wraz z minister rodziny i polityki społecznej Marleną Maląg bierze udział w debacie "PRACODAWCA PRO FAMILIA - co to oznacza w praktyce?".
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA Jacek Sasin konferencja debata pracodawcy pracownik POLSKA społeczeństwo

PGNiG stara się powstrzymać wzrost cen gazu. Jacek Sasin: niwelujemy te podwyżki własnymi działaniami

O 941 proc. zdrożał gaz na giełdach europejskich, na których musi się zaopatrywać Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo - mówił w środę w Sejmie wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Dodał, że PGNiG nie podniosło ceny i dziś "niweluje te podwyżki własnymi staraniami".
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA gaz ziemny PGNiG Ministerstwo Aktywów Państwowych ceny Jacek Sasin

"Musimy bardzo twardo prowadzić naszą politykę". Sasin o sytuacji energetycznej Polski

- Nie ugniemy się w sprawie Turowa. To byłaby katastrofalna sytuacja dla bezpieczeństwa energetycznego Polski i tym samym dla bezpieczeństwa Polaków. Mówimy tutaj o czterech milionach ludzi, którzy byliby w tej sytuacji pozbawieni dostępu do energii elektrycznej - mówił w audycji "W otwarte karty" na antenie Programu 1 Polskiego Radia Jacek Sasin, wicepremier i minister aktywów państwowych. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jacek Sasin Małgorzata Raczyńska-Weinsberg GOSPODARKA Orlen PKN Orlen lotos

PKN Orlen inwestuje w rozwój rafinerii w Możejkach

Jeszcze w tym roku w Możejkach rozpocznie się budowa instalacji pogłębionego przerobu ropy. Inwestycja zwiększy wydajność rafinerii - z tej samej ilości ropy naftowej będzie produkowana większa ilość paliw. PKN Orlen podpisał porozumienie z Orlen Lietuva w sprawie finansowania tego projektu, w przedsięwzięcie zainwestuje 641 milionów euro.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo PKN Orlen Jacek Sasin Daniel Obajtek energetyka inwestycje GOSPODARKA Litwa