X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Jacek Sasin

Spór o TK. Opozycja stawia warunki, PiS uznał je za zaporowe

Poseł PiS Jacek Sasin przekonywał w Jedynce, że PiS jest gotów do rozmowy o warunkach stawianych przez opozycję, m.in. o zaprzysiężeniu trzech sędziów, jednak nie mogą one być zaporowe, muszą podlegać negocjacji. - Jesteśmy przekonani o słuszności naszych działań, ale chcemy kompromisu - zapewniał. Rzecznik PO Jan Grabiec mówił, że PiS nie chce uznać błędów i się z nich wycofać, a Trybunał Konstytucyjny już wcześniej tej partii przeszkadzał.
Zobacz więcej na temat:  Beata Szydło Frans Timmermans Jacek Sasin Jan Grabiec PiS PO Trybunał Konstytucyjny

Pat konstytucyjny w Polsce co najmniej do grudnia?

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński powołał zespół ekspertów, który zajmuje się opinią Komisji Weneckiej na temat grudniowej nowelizacji ustawy o TK. Równocześnie pojawiają się głosy, że konstytucyjny pat w Polsce będzie trwał co najmniej do kolejnego grudnia, kiedy kończy się kadencja prezesa Trybunału prof. Andrzeja Rzeplińskiego. Czy jest jeszcze szansa na kompromis w tej sprawie?
Zobacz więcej na temat:  Jacek Sasin konstytucja Kukiz'15 Marcin Święcicki Piotr Apel Platforma Obywatelska prawo Prawo i Sprawiedliwość Trybunał Konstytucyjny Zuzanna Dąbrowska