X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Jacek Sasin

Jacek Sasin: opozycja w Senacie postanowiła storpedować wybory prezydenckie w Polsce

10 maja w tym momencie jest terminem raczej trudnym do zrealizowania - przyznał w poniedziałek wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin pytany o termin wyborów prezydenckich. Podkreślił, że konstytucja bardzo mocno zakreśla, że wybory muszą się odbyć się do 23 maja.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce głosowanie korespondencyjne Jacek Sasin Senat Sejm

Jacek Sasin o wyborach: nie byłoby dyskusji, gdyby Senat zachowywał się odpowiedzialnie

- Nie byłoby dzisiaj dyskusji o tym, że są podejmowane pewne przygotowania do wyborów - zanim ustawa o wyborach korespondencyjnych wejdzie w życie, gdyby Senat zachowywał się odpowiedzialnie - mówił w czwartek wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Senat Platforma Obywatelska polityka głosowanie korespondencyjne Prawo i Sprawiedliwość tarcza antykryzysowa Jacek Sasin

Jacek Sasin: stan wyjątkowy niebezpiecznym precedensem. To śmierć dla demokracji

– Próbuje się stworzyć bardzo niebezpieczny precedens na przyszłość, kiedy każda władza, która nie będzie chciała przegrać wyborów zawsze znajdzie pretekst, żeby wprowadzić stan wyjątkowy i je odwołać – mówił w Programie 3 Polskiego Radia wicepremier Jacek Sasin, minister aktywów państwowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Trójka Beata Michniewicz Jacek Sasin POLSKA polityka pandemia Koronawirus w Polsce głosowanie korespondencyjne demokracja Ministerstwo Aktywów Państwowych GOSPODARKA

"Musimy wracać do normalnej działalności". Sasin zapowiada złagodzenie części obostrzeń

Wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin zapowiedział, że można się spodziewać złagodzenia w przyszłym tygodniu części obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią. - Nie da się w nieskończoność zamrażać państwa i gospodarki - powiedział na antenie TVP Info.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce zdrowie społeczeństwo Jacek Sasin POLSKA GOSPODARKA biznes handel

Jacek Sasin: nie można wprowadzić stanu nadzwyczajnego tylko po to, żeby przesunąć wybory

- Opozycja w sposób nieodpowiedzialny, tylko dla realizacji swojego partykularnego interesu politycznego, w sytuacji kiedy kandydaci opozycji - jak wynika z sondaży - nie mają dzisiaj szans, żeby skutecznie zmierzyć się z prezydentem Andrzejem Dudą, szuka innego sposobu, żeby te wybory storpedować - mówił w Programie 1 Polskiego Radia wicepremier Jacek Sasin, minister aktywów państwowych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jacek Sasin Polskie Radio Sygnały Dnia Katarzyna Gójska wybory w Polsce wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Koronawirus w Polsce kwarantanna Poczta Polska

Jacek Sasin: Poczta Polska jest przygotowana na głosowanie korespondencyjne

- Poczta Polska jest przygotowana do przeprowadzenia tego typu działań jak głosowanie korespondencyjne. Taki system jesteśmy w stanie stworzyć - powiedział w piątek wicepremier Jacek Sasin. Dodał też, że w Polsce jest prawie 30 mln wyborców, ale ich adresów jest ok. 14 mln.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory w Polsce wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Jacek Sasin Poczta Polska Ministerstwo Aktywów Państwowych