more_horiz
PR24 Portal
Section05

Jakub Błaszczykowski

KOMENTARZ Santos wybija się na niepodległość. Buduje autorską kadrę

- Nie będę teraz dzwonił do wszystkich zawodników, bo bez przerwy wisiałbym na telefonie. To nie jest moją częścią pracy w federacji - oświadczył Fernando Santos, zapytany o kontakt z zawodnikami, których zabrakło w kadrze na mecze z Niemcami i Mołdawią. Portugalczyk swoimi powołaniami udowodnił, że sympatie opinii publicznej i samych zawodników zupełnie go nie interesują, a skład reprezentacji Polski będzie ustalał w stu procentach suwerennie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Fernando Santos reprezentacja Polski Euro 2024 kamil grosicki Jakub Błaszczykowski kamil glik KOMENTARZ

Błaszczykowski bez powołania. Miał się żegnać z kadrą

Jakub Błaszczykowski ma pożegnać się z reprezentacją Polski podczas towarzyskiego meczu z Niemcami, który 16 czerwca odbędzie się na PGE Narodowym. 108-krotnego reprezentanta zabrakło jednak na liście powołanych ogłoszonej we wtorek. - Szanuję polską tradycję, chcę, żeby Kuba zagrał 16 minut - wyjaśnił selekcjoner Fernando Santos.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Fernando Santos Jakub Błaszczykowski

Jak Polacy grali z Czechami? Historia daje równe szanse

Reprezentacja Polski rozpocznie walkę o awans do Euro 2024 meczem z Czechami. W historycznym zestawieniu spotkań z czeskimi sąsiadami nie było jeszcze remisu, a mimo to, bilans obu zespołów jest niemal identyczny.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Robert Lewandowski reprezentacja Czech Antoni Piechniczek Jerzy Brzęczek Adam Nawałka Franciszek Smuda paweł brożek euzebiusz smolarek Arkadiusz Milik kamil grosicki Jakub Błaszczykowski łukasz piszczek

Jerzy Brzęczek pozostanie trenerem Wisły? "Decyzja jeszcze nie zapadła"

Wisła Kraków na zakończenie sezonu zagra na swoim stadionie z Wartą Poznań. Wiślacy są już pewni spadku, dla wielu piłkarzy będzie to pożegnalny występ. Czy również dla trenera Jerzego Brzęczka? - Jestem do dyspozycji zarządu i właścicieli – powiedział były selekcjoner reprezentacji Polski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa wisła kraków Jerzy Brzęczek Jakub Błaszczykowski

Gorąco w Krakowie. Wisła pożegnała się z Ekstraklasą

Wisła Kraków przegrała na wyjeździe z Radomiakiem Radom 2:4 w meczu 33. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Dla "Białej Gwiazdy" przegrana oznacza pożegnanie z Ekstraklasą. - To było podsumowanie całego naszego sezonu. Biorę odpowiedzialność za wyniki sportowe - powiedział po meczu Jerzy Brzęczek, trener Wisły. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa wisła kraków Radomiak Jerzy Brzęczek Jakub Błaszczykowski

Ampfutbolowa Liga Mistrzów odbędzie się w Polsce

Po Euro 2021 w przyszedł czas na kolejne ważne wydarzenie organizowane pod Wawelem. W maju 2022 roku do stolicy Małopolski zawita ampfutbolowa Liga Mistrzów wraz z najlepszymi drużynami starego kontynentu w tej dyscyplinie. Miasto Kraków zostało wybrane na gospodarza tego prestiżowego, wspieranego przez UEFA turnieju, zostawiając w pokonanym polu Paryż i Sankt Petersburg.
Zobacz więcej na temat:  SPORT wisła kraków Kraków Jakub Błaszczykowski amp futbol