more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jakub Wolny

Thomas Thurnbichler zaskoczył kibiców. Kadra skoczków na sezon 2022/23

Polski Związek Narciarski ogłosił w piątek skład kadr narodowych w skokach narciarskich na sezon 2022/2023. Decyzją trenera Thomasa Thurnbichlera, w kadrze A znalazło się pięciu skoczków, w tym Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe Thomas Thurnbichler Kamil Stoch Dawid Kubacki Piotr Żyła Jakub Wolny Paweł Wąsek Andrzej Stękała Maciej Kot Klemens Murańka

PŚ w skokach: niegościnni Słoweńcy rządzą w Planicy. Stoch najwyżej z Biało-Czerwonych

Czterech słoweńskich skoczków zajęło cztery pierwsze miejsca w piątkowym konkursie Pucharu Świata na mamucim obiekcie w Planicy. Zwyciężył Ziga Jelar, odnosząc największy sukces w karierze. Najwyżej z Polaków sklasyfikowany został Kamil Stoch, który zajął 11. miejsce. 
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2021/2022 Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT Kamil Stoch Piotr Żyła Jakub Wolny Dawid Kubacki Andrzej Stękała Michal Doleżal

PŚ w skokach: ostatni akord sezonu na mamucie. Pięciu Polaków w turnieju Planica 7

W ten weekend odbędą się już ostatnie zawody 43. sezonu PŚ w skokach. Po czwartkowych kwalifikacjach zawodników czeka konkurs indywidualny na mamucim obiekcie w ramach turnieju Planica 7. Na Letalnicy zobaczymy pięciu reprezentantów Polski. 
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2021/2022 Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT Kamil Stoch Piotr Żyła Jakub Wolny Dawid Kubacki Andrzej Stękała Michal Doleżal

PŚ w skokach: Michal Doleżal ogłosił kadrę na finałowe zawody w Planicy. Powrót Pawła Wąska

Michal Doleżal tuż po zawodach w Oberstdorfie ogłosił kadrę Polski na finał PŚ w skokach w słoweńskiej Planicy, który odbędzie się w najbliższy weekend. Na Letalnicy zobaczymy sześciu Biało-Czerwonych. Do składu wraca Paweł Wąsek. 
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2021/2022 Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT Kamil Stoch Piotr Żyła Jakub Wolny Dawid Kubacki Andrzej Stękała Michal Doleżal

PŚ w skokach: kwalifikacje dla Krafta. Komplet Polaków w konkursie

Sześciu reprezentantów Polski awansowało do sobotniego konkursu Pucharu Świata na skoczni mamuciej w Oberstdorfie. W kwalifikacjach najlepszy okazał się Austriak Stefan Kraft, choć niespodziewanie najdalej poszybował Norweg Bendik Jakobsen Heggli. Spośród Polaków najwyżej uplasował się Dawid Kubacki. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe Skoki narciarskie PŚ w skokach 2021/2022 Dawid Kubacki Kamil Stoch Piotr Żyła Jakub Wolny Andrzej Stękała
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem