more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jakub Wolny

MŚ w lotach: Michal Doleżal odkrył karty. Znamy skład Biało-Czerwonych

Trener reprezentacji Polski Michal Doleżal podał nazwiska sześciu skoczków narciarskich, którzy będą reprezentować nasz kraj w zbliżających się mistrzostwach świata w lotach narciarskich. W porównaniu z konkursami w Oslo w drużynie doszło do jednej zmiany. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe Skoki narciarskie Michal Doleżal Andrzej Stękała Kamil Stoch Jakub Wolny Piotr Żyła Dawid Kubacki

PŚ w skokach: Yukiya Sato wygrał kwalifikacje w Bischofshofen. Pięciu Polaków w konkursie

Japończyk Yukiya Sato okazał się najlepszy w kwalifikacjach do sobotniego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Bischofshofen. Do zawodów awansowało pięciu reprezentantów Polski. Najwyżej z Biało-Czerwonych uplasował się Paweł Wąsek, który zajął 19. miejsce. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe Skoki narciarskie PŚ w skokach 2021/2022 Piotr Żyła Dawid Kubacki Jakub Wolny Andrzej Stękała

PŚ w skokach: Polacy bez zmian w Bischofshofen. Pięciu Biało-Czerwonych w kwalifikacjach

Po 70. edycji Turnieju Czterech Skoczni zawodnicy zostają w austriackim Bischofshofen na kolejne zawody w ramach PŚ w skokach narciarskich. Podpieczni Michala Doleżala zostają w niezmienionym składzie. W kwalifikacjach wystąpi pięciu Polaków.
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2021/2022 Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT Dawid Kubacki Piotr Żyła Andrzej Stękała Jakub Wolny Michal Doleżal
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem