X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jan Filip Libicki

Libicki o współpracy PSL i PO: ta forma zakończyła się razem z "piątką dla zwierząt"

- Forma współpracy w Senacie, która w ramach większości senackiej ukształtowanej po wyborach w 2019 roku trwała przez rok, zakończyła się w momencie procedowania tzw. piątki dla zwierząt, kiedy nie otrzymaliśmy od senatorów PO wsparcia, którego oczekiwaliśmy - podkreślił senator PSL Jan Filip Libicki.
Zobacz więcej na temat:  opozycja PSL Platforma Obywatelska Jan Filip Libicki polityka POLSKA ochrona zwierząt Senat

"Uwaga" TVN o sytuacji w szpitalu covidowym w Poznaniu. Libicki: to materiał niesprawiedliwy

- Ubolewam, że duża opiniotwórcza stacja telewizyjna nie wzięła pod uwagę tego, czy materiał szkodzi w sposób niesprawiedliwy lekarzom i całemu personelowi medycznemu - tak o filmiku dotyczącym szpitala covidowego w Poznaniu mówił w Polskim Radiu 24 Jan Filip Libicki, senator Koalicji Polskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Jan Filip Libicki Adrian Klarenbach pandemia Koronawirus w Polsce społeczeństwo

"Piątka dla zwierząt" poróżniła senatorów KO i PSL. Libicki: zakończyła się pewna forma współpracy

- Zakończyła się pewna forma współpracy między naszym kołem a pozostałymi ugrupowaniami, z którymi współpracowaliśmy w Senacie - powiedział portalowi PolskieRadio24.pl senator PSL Jan Filip Libicki. Dodał, że ludowcy będą od teraz przez pryzmat dzisiejszego głosowania przyglądać się wszystkim wnioskom złożonym w izbie, w tym ewentualnemu wnioskowi o odwołanie marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego.  
Zobacz więcej na temat:  Tomasz Grodzki Jan Filip Libicki Senat marszałek senatu Marek Pęk

Przerywanie nabożeństw przez protestujących. Libicki: w ten sposób gwałci się prawo do publicznego wyznawania wiary

- Dla mnie rzeczą absolutnie zasmucającą jest to, jak widzę ataki na kościoły, malowanie budynków kościelnych czy przerywanie nabożeństw. Oczekiwałbym wyciągnięcia z tego konsekwencji prawnych, ale też pobudzenia ludzi, którzy czują się związani z Kościołem i chrześcijaństwem do jasnego deklarowania swojej postawy - powiedział Jan Filip Libicki, senator PSL-Koalicji Polskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Adrian Klarenbach Jan Filip Libicki PSL-Koalicja Polska Warszawa aborcja Trybunał Konstytucyjny protest protesty w Warszawie demonstracje Kościół

Libicki: poza obroną własną, żadne przesłanki nie uprawniają do pozbawiania kogoś życia

- Aborcja jest złem. Człowiek dokonuje wyboru między dobrem a złem. Czasem wybiera zło, czasem dobro. Tak jest skonstruowany. Natomiast nie ma czegoś takiego, jak moralne prawo do czynienia zła - powiedział Jan Filip Libicki, senator PSL-Koalicji Polskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Jan Filip Libicki PSL-Koalicja Polska Warszawa aborcja Trybunał Konstytucyjny protest protesty w Warszawie demonstracje

Koronawirus w parlamencie. Kolejni senatorowie zakażeni

Senator Koalicji Obywatelskiej Artur Dunin jest zakażony koronawirusem. O swej chorobie dowiedział się w poniedziałek po wykonaniu testu na SARS-CoV-2. Polityk przebywa obecnie w domu. Jak powiedział, czuje się dobrze, chociaż ma gorączkę. Kolejnym senatorem z potwierdzonym zakażeniem jest Ryszard Bober z PSL-Koalicji Polskiej - informuje Onet.
Zobacz więcej na temat:  Jan Filip Libicki koronawirus Koronawirus w Polsce POLSKA Senat parlament w Polsce

Koronawirus w Senacie. Kwarantanna i kolejne zakażenia

Jak informuje portal Onet.pl, kolejny senator ma potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. To Ryszard Bober z PSL-Koalicji Polskiej. Wcześniej pozytywne testy na koronawirusa mieli senatorowie Jan Filip Libicki z PSL-u oraz Artur Dunin z Koalicji Obywatelskiej. Dwóch parlamentarzystów poddało się kwarantannie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Senat koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia COVID-19 Jan Filip Libicki kwarantanna epidemia

Libicki: przechorowałem to jak ciężką grypę, ale na COVID-19 nie ma reguły

- Przechodziłem tę chorobę tak, jakbym przechodził ciężką grypę. Jednak nie ma tu reguły. Muszę powiedzieć ze smutkiem i z przykrością, że jedna osoba, która również leżała w tym samym szpitalu, była młodsza ode mnie, nie miała żadnych współistniejących chorób i niestety zmarła - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Filip Libicki, senator PSL. 
Zobacz więcej na temat:  Jan Filip Libicki Polskie Radio 24 koronawirus choroby zakaźne

Libicki o zapowiedzi Jourovej: dla mnie ważniejszy jest art. 18 konstytucji niż to, co mówi wiceprzewodnicząca KE

- Jeżeli w polskim parlamencie doszłoby do głosowania aktów prawnych, które wprowadzałyby w naszym kraju to, o czym mówi pani Jourova, to ja będę głosował przeciw - powiedział Jan Filip Libicki, senator PSL-Koalicji Polskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Jan Filip Libicki Adrian Klarenbach PSL-Koalicja Polska Vera Jourova Komisja Europejska Unia Europejska LGBT homoseksualizm

"To więcej niż rysa, to pęknięcie". Libicki o możliwym odwołaniu Grodzkiego

Czy to początek końca marszałka Senatu? - To więcej niż rysa, to pęknięcie. Będziemy się przyglądać tym wszystkim głosowaniom, które będą przed nami - powiedział senator PSL. Jan Filip Libicki dodał, że gdyby został złożony wniosek o odwołanie Tomasza Grodzkiego, to wówczas "będzie się mu z uwagą przyglądać".
Zobacz więcej na temat:  Senat Tomasz Grodzki opozycja polityka ochrona zwierząt Jan Filip Libicki POLSKA