X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Jan Filip Libicki

Libicki: przechorowałem to jak ciężką grypę, ale na COVID-19 nie ma reguły

- Przechodziłem tę chorobę tak, jakbym przechodził ciężką grypę. Jednak nie ma tu reguły. Muszę powiedzieć ze smutkiem i z przykrością, że jedna osoba, która również leżała w tym samym szpitalu, była młodsza ode mnie, nie miała żadnych współistniejących chorób i niestety zmarła - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Filip Libicki, senator PSL. 
Zobacz więcej na temat:  Jan Filip Libicki Polskie Radio 24 koronawirus choroby zakaźne

Koronawirus w Senacie. Kwarantanna i kolejne zakażenia

Jak informuje portal Onet.pl, kolejny senator ma potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. To Ryszard Bober z PSL-Koalicji Polskiej. Wcześniej pozytywne testy na koronawirusa mieli senatorowie Jan Filip Libicki z PSL-u oraz Artur Dunin z Koalicji Obywatelskiej. Dwóch parlamentarzystów poddało się kwarantannie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Senat koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia COVID-19 Jan Filip Libicki kwarantanna epidemia

Koronawirus w parlamencie. Kolejni senatorowie zakażeni

Senator Koalicji Obywatelskiej Artur Dunin jest zakażony koronawirusem. O swej chorobie dowiedział się w poniedziałek po wykonaniu testu na SARS-CoV-2. Polityk przebywa obecnie w domu. Jak powiedział, czuje się dobrze, chociaż ma gorączkę. Kolejnym senatorem z potwierdzonym zakażeniem jest Ryszard Bober z PSL-Koalicji Polskiej - informuje Onet.
Zobacz więcej na temat:  Jan Filip Libicki koronawirus Koronawirus w Polsce POLSKA Senat parlament w Polsce

Libicki: utworzenie "Nowej Solidarności" ma obezwładnić Szymona Hołownię

- Próba utworzenia "Nowej Solidarności" to ruch wyprzedzający mający obezwładnić Szymona Hołownię, który po tym, jak osiągnął dobry wynik w wyborach, również zapowiedział utworzenie ruchu obywatelskiego - powiedział w Polskim Radiu 24 senator PSL Jan Filip Libicki. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka PSL Adrian Klarenbach Jan Filip Libicki Polskie Stronnictwo Ludowe Platforma Obywatelska Szymon Hołownia

Wiceminister o szczycie UE: konieczna jest jednomyślność krajów UE, stąd przeciąganie liny

Trwa unijny pat. Ustalanie budżetu trwa bardzo długo. Toczy się także spór o łączenie funduszy unijnych z praworządnością. - To są negocjacje. Pamiętajmy: muszą się zakończyć jednomyślnością, więc w związku z tym mamy przeciąganie liny - tłumaczył w Programie 1 Polskiego Radia wiceminister Artur Soboń. Jan Filip Libicki (PSL) mówił, że kibicuje polskiemu rządowi, by wynegocjował jak największe kwoty. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Michał Rachoń CBA Centralne Biuro Antykorupcyjne Jan Filip Libicki Unia Europejska Artur Soboń

Europoseł PiS: Małgorzata Kidawa-Błońska ofiarą ostrej walki wewnątrz PO

- Sytuacja z wycofaniem kandydatki pokazuje, jak głęboka jest destrukcja w PO i jak ostra jest walka wewnątrz tej formacji politycznej - powiedziała w Polskim Radiu 24 Jadwiga Wiśniewska, europoseł PiS. Gościem audycji "Dwie strony" był także senator PSL Jan Filip Libicki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Jadwiga Wiśniewska Jan Filip Libicki Adrian Klarenbach Platforma Obywatelska wybory prezydenckie 2020

"Są w nim rozsądne założenia". Jan Filip Libicki o projekcie ustawy dot. wyborów prezydenckich

- Jednymi z zasadniczych elementów projektu mają być zgłoszenie chęci głosowania korespondencyjnego oraz potwierdzenie odbioru pakietu wyborczego. To ważne elementy powodujące, że w bardzo istotny sposób ważność, powszechność i tajność będą zabezpieczone - powiedział Jan Filip Libicki, senator Koalicji Polskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Jan Filip Libicki wybory w Polsce wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 kampania prezydencka PSL-Koalicja Polska Antoni Trzmiel

Janusz Kowalski: dzięki Baltic Pipe od 2023 r. na terytorium Polski nie będzie gazu z Rosji

- W 2003 roku budowę Baltic Pipe wstrzymał rząd SLD, a pięć lat później koalicja PO-PSL. Dopiero zwycięstwo Andrzeja Dudy oraz PiS w 2015 roku sprawiło, że otworzyła się na nowo możliwość zbudowania korytarza do transportu gazu z kierunku norweskiego - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia wiceminister aktywów państwowych Janusz Kowalski. Gościem "Debaty Jedynki" był także Jan Filip Libicki, senator PSL.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Baltic Pipe gazociąg północny gaz ziemny infrastruktura infografika Jan Filip Libicki Michał Rachoń

"Wyznają zasadę: im gorzej, tym lepiej". Bielan o sprzeciwie opozycji wobec wyborów

- Ktoś, kto zagłosuje przeciwko wyborom korespondencyjnym, weźmie na siebie odpowiedzialność za olbrzymi bałagan, który wtedy w Polsce zapanuje. A to ostatnia rzecz, jakiej teraz potrzebujemy – powiedział w Polskim Radiu 24 Adam Bielan, rzecznik sztabu wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adam Bielan Andrzej Duda wybory prezydenckie 2020 Małgorzata Kidawa-Błońska Porozumienie Jarosława Gowina Jarosław Gowin Jan Filip Libicki

Wiceminister cyfryzacji: głosowanie korespondencyjne będzie dla Polaków najbezpieczniejsze

- Jeśli mamy przeprowadzić wybory prezydenckie w obecnej sytuacji, to zdecydowanie uznaliśmy, że dla zdrowia Polek i Polaków najbezpieczniejsza będzie forma głosowania korespondencyjnego - mówił w Programie 1 Polskiego Radia wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz. W "Debacie Jedynki" wystąpił również senator PSL Jan Filip Libicki.
Zobacz więcej na temat:  głosowanie korespondencyjne wybory prezydenckie 2020 Sejm Senat polityka Adam Andruszkiewicz Jan Filip Libicki Michał Rachoń POLSKA

Wiceminister cyfryzacji: "tarcza antykryzysowa" nie stanowi skończonego projektu

- Rząd będzie obserwował sytuację gospodarczą i na bieżąco na nią reagował, bo "tarcza antykryzysowa" nie stanowi skończonego projektu. Przecież Sejm może się zebrać w trybie zdalnym w każdej chwili, dlatego rząd PiS z pewnością będzie podejmować dalsze działania - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Adam Andruszkiewicz, wiceminister cyfryzacji. Gościem audycji był również Jan Filip Libicki, senator PSL-Koalicja Polska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adam Andruszkiewicz Jan Filip Libicki Sejm tarcza antykryzysowa PiS polityka Koronawirus w Polsce Michał Rachoń