X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jan Mosiński

Jan Mosiński: działania zaczepne strony białoruskiej to sprawdzian dla Polski

- Podobne działania zaczepne były prowadzone przy granicach Litwy i Łotwy, ale tam opozycja przyjęła postawę odpowiedzialności za państwo i wspólnie z rządem dała im odpór. Niestety u nas posłowie opozycji zachowują się infantylnie, wszystko po to, żeby dołożyć rządowi - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PiS Jan Mosiński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Białoruś granica migracja stan nadzwyczajny Jan Mosiński

Jan Mosiński: zachęcanie do szczepień priorytetem

- Pan premier Jarosław Kaczyński wystąpił z propozycją, aby stworzyć taką ponadpolityczną inicjatywę dotyczącą zdecydowanych działań w walce z epidemią. Taki pewien horyzontalny zakres wspólnych działań, bo to jest też sprawdzian pewnej klasy politycznej, również dla partii opozycyjnych - mówił w Programie 1 Polskiego Radia poseł Jan Mosiński z PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Magdalena Ogórek szczepienia Koronawirus w Polsce COVID-19 Jan Mosiński

Mosiński: im więcej zaszczepionych, tym mniejsze żniwo nowej mutacji wirusa

- Każda osoba zaszczepiona to szansa na to, aby ta mutacja koronawirusa zbierała jak najmniejsze żniwo, żeby tych zachorowań było jak najmniej, a zgonów wcale - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński z PiS. Gościem "Dwóch stron" był również Grzegorz Napieralski (KO).     
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS lewica koalicja obywatelska Grzegorz Napieralski Jan Mosiński Koronawirus w Polsce COVID-19 społeczeństwo pandemia szczepionka szczepienia

"Ohydne i bezczelne kłamstwo". Mosiński o sugestii Tuska, że pomysł programu 500+ powstał w PO

- Łatwo jest się przykleić do tego, co już funkcjonuje, co zostało pozytywnie przyjęte przez Polaków. Jeszcze trochę, a dowiemy się, że wszystkie te programy prospołeczne, które realizuje rząd, to sukces Donalda Tuska, bo on przygotował pod to grunt. To ohydne i bezczelne kłamstwo - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Jan Mosiński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Jan Mosiński Donald Tusk Platforma Obywatelska

Jan Mosiński: planujemy zwiększenie wydatków na służbę zdrowia

- W naszym programie mamy zapisane, że chcemy do roku 2027 dojść do poziomu 7 proc. PKB, a więc będzie to kwota około 200 mld na służbę zdrowia. W Polskim Ładzie przewidziano także dość duży impuls finansowy, który pozwoli na dofinansowanie tego sektora - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński, poseł PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach służba zdrowia Jan Mosiński

"Budzą niepokój". Jan Mosiński o niektórych wypowiedziach polityków Lewicy ws. KPO

- Powiem szczerze, że te ostatnie godziny, podczas których politycy Lewicy się wypowiadali, to takie zmiękczanie stanowiska, że być może się zastanowią jeszcze co będzie, czy ewentualne propozycje Lewicy będą ujęte w Krajowym Planie Odbudowy, trochę mnie niepokoją - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PiS Jan Mosiński.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Magdalena Złotnicka PiS POLSKA polityka Krajowy Plan Odbudowy Sejm Jan Mosiński

Mosiński o sprawie Nowaka: Polska jest krajem demokratycznym, a nie autorytarnym z więźniami politycznymi

- Sąd Okręgowy podjął orzeczenie w ramach swoich kompetencji, natomiast prokuratura ma swoje dowody. Niech te dwie instytucje rozstrzygną to między sobą, na tym m.in. polega urok demokracji - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński z Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Adrian Klarenbach Jan Mosiński Sławomir Nowak areszt sąd

"W walce z COVID-19 - polityka na bok". Apel Jana Mosińskiego do opozycji

- Zwracam się z prośbą do opozycji, by walce z koronawirusem odstawić politykę na bok, nie krytykować rządu tylko dlatego, że jest okazja, by zwołać konferencję prasową i coś powiedzieć. W walce z pandemią warto byłoby przyjąć zasadę "wszystkie ręce na pokład". Myślę, że tego Polacy od nas oczekują - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł Jan Mosiński (PiS). Gościem "Dwóch stron" była również poseł Lewicy Wanda Nowicka. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pandemia Koronawirus w Polsce PiS obostrzenia lockdown opozycja lewica Wanda Nowicka Jan Mosiński

"Strach pomyśleć, co by było, gdybyśmy posłuchali opozycji". Mosiński o tworzeniu szpitali węzłowych

- Obecna sytuacja pokazuje, jak perspektywiczną decyzją było tworzenie przez rząd szpitali węzłowych jesienią ubiegłego roku. Za to byliśmy krytykowani przez opozycyjnych polityków. Strach pomyśleć, co by było, gdybyśmy posłuchali opozycji i wówczas tych szpitali nie tworzyli - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński, poseł PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach Koronawirus w Polsce służba zdrowia choroby zakaźne opozycja Jan Mosiński

"Propozycje PO to political fiction". Jan Mosiński o "Recepcie na kryzys"

- To, co proponuje PO, to pokazanie zarówno hipokryzji, jak i niezrozumienia sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Biorąc pod uwagę przedstawione postulaty, jest pewne, że ich realizacja doprowadziłaby do demolki finansów publicznych i do kryzysu - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zdrowie Daniel Obajtek gospodarka polska Jan Mosiński Antoni Trzmiel Krajowy Program Odbudowy

Trzaskowski rozmawia z Biedroniem o nowym bloku politycznym? Mosiński: wolałbym, żeby zajął się Warszawą

- Dziwne, że wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej angażuje się w tak ryzykowny projekt, jak próba stworzenia nowego bloku centrolewicowego z Robertem Biedroniem. Wolałbym, żeby zajął się miastem, Warszawą - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Jan Mosiński. Gościem audycji była także Anita Sowińska z Lewicy. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Platforma Obywatelska Rafał Trzaskowski Robert Biedroń polityka Jan Mosiński partie polityczne

"Wyroki Trybunału Konstytucyjnego są ostateczne". Poseł PiS o dyskusji ws. dopuszczalności aborcji

- Żaden organ konstytucyjny ani urząd w Polsce nie ma prawa do oceny merytorycznej wyroku Trybunału Konstytucyjnego, którego wyroki mają moc powszechnie obowiązującą i są ostateczne. Nikt nie ma prawa oceniać, czy ten wyrok zapadł zgodnie z prawem, czy skład sądu był prawidłowy, czy nie - mówił w Polskim Radiu 24 Robert Gontarz (PiS), który dyskutował z Gabrielą Lenartowicz (PO) o wyroku TK.
Zobacz więcej na temat:  strajk kobiet Trybunał Konstytucyjny prawo aborcja protest POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24 Jan Mosiński Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Mirosław Skowron

Koronawirus w Polsce. Jan Mosiński: nie chcemy dopuścić do scenariusza portugalskiego

- W Portugalii uruchomiono gospodarkę, a teraz nie ma gdzie leczyć chorych. Nie chcemy do tego dopuścić. Jeśli w dalszym ciągu będzie stabilizować się liczba chorych oraz zajętość łóżek covidowych, to sądzę, że w ślad za tym będą następowały dalsze poluzowania obostrzeń - powiedział Jan Mosiński z Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Jan Mosiński Adrian Klarenbach koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia

"W poszanowaniu dla prawa ten wyrok należy przyjąć". Jan Mosiński o stanowisku TK ws. aborcji

- Trwają analizy uzasadnienia wyroku Trybunału Konstytucyjnego i ewentualnie wtedy będzie można mówić, czy będą podejmowane działania legislacyjne w tym kontekście, czy też sprawę należy uznać za zamkniętą - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  strajk kobiet Trybunał Konstytucyjny prawo aborcja protest POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24 Antoni Trzmiel Jan Mosiński