X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jan Mosiński

"Opozycja osłabia pozycję Polski". Politycy komentują wydarzenia tygodnia

- Nie wyciągajmy sporów poza granice Polski, bo to nas osłabia. Jeżeli ktoś widzi, że jesteśmy podzieleni, traktuje nas jako słabszego negocjatora - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Szramka z Kukiz'15. W audycji "Sztuka Słuchania" dyskutowali także Jan Mosiński (PiS), Norbert Kaczmarczyk (Solidarna Polska) i Andrzej Szejna (Nowa Lewica).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska Parlament Europejski opozycja rząd Mateusza Morawieckiego budżet unijny polityka Jan Mosiński Polskie Radio 24 Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

"Zwykła publiczna bandyterka". Jan Mosiński o agresji wobec funkcjonariuszy policji

- Wczoraj doszło do niezgodnych z prawem demonstracji. To jest zwykła obłuda i publiczna bandyterka. Można tylko ubolewać, że atakuje się policjantów, którzy wykonując swoje obowiązki pilnują porządku publicznego - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński, poseł PiS.
Zobacz więcej na temat:  aborcja społeczeństwo Trybunał Konstytucyjny protest demonstracje Jan Mosiński Prawo i Sprawiedliwość Antoni Trzmiel Polskie Radio 24 POLSKA

"Zabijając, pokazują swoją wiarę". Politycy o ataku islamskich bojowników w Austrii

- Islam ma falowe zachowania. Gdy uda się ograniczyć działalność jednej grupa i następuje przerwa, pojawia się kolejna grupa i nowi bojownicy, którzy poprzez zabijanie pokazują swoją wiarę - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Marek Dyduch z Lewicy. W "Debacie Jedynki" uczestniczył również Jan Mosiński z Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Austria terroryzm Jan Mosiński Michał Rachoń

"Przewidywaliśmy ten scenariusz". Jan Mosiński o protestach na Białorusi

- Z naszej inicjatywy, z polskiego MSZ, ministrowie spraw zagranicznych Trójkąta Weimarskiego wydali specjalne oświadczenie przeciwko potencjalnym fałszerstwom wyborczym i przemocy - stało się to tydzień temu. Przewidywaliśmy ten scenariusz  - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Jan Mosiński (PiS), odnosząc się do sytuacji na Białorusi.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś wybory na Białorusi Aleksander Łukaszenka protest Jan Mosiński Magdalena Ogórek Europa ŚWIAT

Trzaskowski nie zgadza się na Marsz Zwycięstwa. Mosiński: po wyborach zdjął maskę i pokazał swoje prawdziwe oblicze

- Rafał Trzaskowski obiecywał w kampanii wyborczej stanąć na czele wszystkich marszów podkreślających niepodległość i niezawisłość Rzeczypospolitej Polskiej. Pamiętam doskonale jego umizgi. Trwało to krótko, bo wynik wyborczy zweryfikował obłudę prezydenta stolicy - powiedział Jan Mosiński z Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Jan Mosiński Adrian Klarenbach Prawo i Sprawiedliwość Warszawa Rafał Trzaskowski bitwa warszawska

"Będzie atak z zagranicy na polską prokuraturę". Poseł PiS o sprawie europoseł Magdaleny A.

- Wiem, że w związku ze sprawą europoseł Magdaleny A. będzie teraz atak wielu polityków zagranicznych na polską prokuraturę. Będzie mieszanie się do polskich spraw. Ale trzeba zaczekać na wyrok sądu - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Jan Mosiński. Gościem audycji był także Andrzej Rozenek (SLD). 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koalicja obywatelska Platforma Obywatelska Adrian Klarenbach Jan Mosiński Andrzej Rozenek prokuratura Polskie Radio 24

Jan Mosiński: przed nami kolejne lata dobrych rządów dobrej zmiany

- Czekają nas kolejne dobre rządy: wyprowadzenie na ścieżkę wzrostu gospodarczego, pokonanie pandemii koronawirusa i powrót do normalności to jedne z priorytetów - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński (PiS) podczas audycji "Dwie Strony", w której udział wziął także Jarosław Rzepa (PSL).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zjednoczona prawica rząd Mateusza Morawieckiego Prawo i Sprawiedliwość Porozumienie Jarosława Gowina Solidarna Polska polityka Polskie Radio 24 Jan Mosiński Eliza Olczyk

Ustawa o ochronie zwierząt przyjęta przez Senat. Mosiński: rekompensaty będą adekwatne do utraconych przychodów

- Zawarto kompromis i to cieszy. Tego wymaga od nas też pojęcie humanitaryzmu. Na tej bazie powinniśmy dbać o nasze otoczenie. Jestem przekonany, że ustawę należy wprowadzić w życie - powiedział Jan Mosiński z Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Adrian Klarenbach Jan Mosiński rolnictwo zwierzęta ochrona zwierząt ubój rytualny Senat wieś

"Konsekwentna polityka solidaryzmu społecznego". Jan Mosiński o bonie turystycznym

- Prezydent już w 2015 r. wskazał solidaryzm społeczny jako jeden z wektorów, którym będzie się kierował. Ten ruch pana prezydenta, bon turystyczny, to częściowa rekompensata dla osób i rodzin, które miały problemy w wymiarze ekonomicznym - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński, PiS.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Andrzej Duda wakacje turystyka rodzina Jan Mosiński Tadeusz Płużański wybory prezydenckie 2020

"Brawo przyjaźń polsko-węgierska!". Mosiński o sukcesie negocjacji ws. budżetu UE

- Miło słyszy się oceny postawy Mateusza Morawieckiego z ust chociażby premiera Viktora Orbana - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński, poseł PiS. Gościem audycji "Dwie strony" był także poseł Lewicy Wiesław Szczepański, który również docenił negocjacyjny sukces premiera.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Dorota Kania Polskie Radio 24 Jan Mosiński Unia Europejska budżet UE 2021-2027 Prawo i Sprawiedliwość lewica

Jan Mosiński: obawiam się, że ulica Lecha Kaczyńskiego będzie na peryferiach

- Zdjęcie z porządku obrad stołecznej rady miasta głosowania nad uchwałą o nadaniu jednej z ulic im. Lecha Kaczyńskiego pokazuje, że deklaracja Rafała Trzaskowskiego nie będzie szybko podjęta, a jeśli będzie podjęta, do ul. Lecha Kaczyńskiego będzie ulicą peryferyjną - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński z PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jan Mosiński Warszawa Lech Kaczyński