X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Jan Pietrzak

"Musimy się jednoczyć i szukać wspólnego mianownika". Jan Pietrzak o "wielkiej koalicji polskich spraw"

- Prezydentem zostanie ten, który jest uczciwy, a ten, który jest nieuczciwy i kłamie, nie powinien nim być. Dlatego Polacy muszą zmobilizować się w najbliższą niedzielę. To jedyna szansa na wiele lat, aby pokierować losami ojczyzny - powiedział w Polskim Radiu 24 satyryk Jan Pietrzak.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020 Jan Pietrzak Polskie Radio 24 Antoni Trzmiel

Jan Pietrzak: ludzie rozczarowani klęską swoich kandydatów raczej nie pójdą głosować w II turze

- Ci, którzy się rozczarowali swoimi kandydatami i ich nie wybrali, raczej nie pójdą na wybory. A jeśli przerzucą swoje głosy, to na człowieka, który konstruktywnie pracuje dla Polski, czyli na Andrzeja Dudę - mówił w Polskim Radiu 24 satyryk i komentator sceny politycznej w Polsce Jan Pietrzak.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Jan Pietrzak Antoni Trzmiel wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce kampania wyborcza

"Mocny militarny sojusz zapewniają tylko USA". Jan Pietrzak o relacjach polsko-amerykańskich

- Wojska amerykańskie mogą dzisiaj być w miejscach, które są narażone na agresję. Obecnie państwem najbardziej agresywnym w Europie jest Rosja, co udowodniła, zajmując część Ukrainy czy Gruzję - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Pietrzak, satyryk publicysta.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 USA Donald Trump NATO Andrzej Duda Andrzej Duda w USA stosunki polsko-amerykańskie Spotkanie Andrzej Duda - Donald Trump POLSKA Jan Pietrzak

Jan Pietrzak: wszystko, co umacnia rodzinę, jest godne podziwu

- W końcu to jest odrabianie zaległości. Przez dziesiątki lat w ten sposób nie podchodzono do spraw społecznych. [...] Teraz wreszcie zyskają rodziny, mam nadzieję, na tych regulacjach. Bardzo się cieszę i bardzo gratuluję - mówił w Polskim Radiu 24 publicysta, satyryk i komentator życia politycznego Jan Pietrzak.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jan Pietrzak Antoni Trzmiel POLSKA polityka Andrzej Duda kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce

"Rugowanie innych pod płaszczykiem wolności". Jędrzej Kodymowski o protestach przeciwko Janowi Pietrzakowi

- Tolerancja środowisk lewicowych jest wybiórcza - mówił w Polskim Radiu 24 muzyk Jędrzej Kodymowski, odnosząc się do protestów przeciwko koncertowi Jana Pietrzaka w Centrum Sztuki Współczesnej. Gościem audycji był też plastyk, Wojciech Korkuć. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 artysta MUZYKA Jan Pietrzak Centrum Sztuki Współczesnej lewica dyskryminacja tolerancja

Jan Pietrzak: Rafał Trzaskowski jako Polak jest dla mnie skompromitowany

- Rafał Trzaskowski z uporem walczy z realizacją inwestycji - przekopem Mierzei Wiślanej oraz z budową CPK. Jakby służył innym panom, a nie Polsce. Mówił, że Berlin nam wystarczy jako lotnisko. Jest dla mnie skompromitowany jako Polak - podkreślił w Polskim Radiu 24 Jan Pietrzak. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Jan Pietrzak Antoni Trzmiel Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020

"Rodzaj cenzury prewencyjnej". Szef CSW odpowiada na teksty "GW" o Janie Pietrzaku

- Centrum Sztuki Współczesnej to nie przestrzeń dla wybranych, bo udostępniana jest bardzo różnym podmiotom. Okazało się, że to dla "Gazety Wyborczej" jest problem, że są równi i równiejsi, że jedni mogą występować w CSW i organizować swoje koncerty w tym miejscu, a inni - nie - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Bernatowicz, dyrektor Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Rachoń Jan Pietrzak Gazeta Wyborcza

"Celowy, świadomy i antypaństwowy sabotaż". Jan Pietrzak krytykuje działania Senatu

- Niestety w Senacie w większości znajdują się ludzie, którzy bardziej chcą Polsce szkodzić niż pomagać. Nic pozytywnego do tej pory nie zrobili. Każdą okazję wykorzystują do przeszkadzania - powiedział Jan Pietrzak, odnosząc się do prac izby wyższej parlamentu nad ustawą dotyczącą głosowania korespondencyjnego. - W sensie moralnym i politycznym to działania niegodne - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Senat Antoni Trzmiel Jan Pietrzak wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce głosowanie korespondencyjne Tomasz Grodzki

Jan Pietrzak o wyborach: brak dobrego kandydata opozycji to nie powód do łamania konstytucji

- Jak konstytucja mówi, że wybory mają być 10 maja, to trzeba je w tym terminie przeprowadzić. Nie ma żadnych przeszkód, by odbyły się korespondencyjnie, poza technicznymi trudnościami, które są łatwe do pokonania - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Pietrzak, satyryk.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jan Pietrzak Antoni Trzmiel POLSKA polityka wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Koronawirus w Polsce

Jan Pietrzak o działaniach rządu: mamy ludzi, którzy działają racjonalnie

- Zdecydowana większość społeczeństwa ma zaufanie do rządu i do tego że wybory mają się odbyć w odpowiednim terminie i do tego, że sprawy po kilku miesiącach, po pewnej przerwie znowu pójdą w dobrym kierunku. Będziemy znowu rozwijać nas kraj, budować przyszłość, jestem optymistą - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Pietrzak.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jan Pietrzak Antoni Trzmiel koronawirus POLSKA polityka wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 choroby zakaźne