X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Janusz Rolicki

Protest także w święta? "Opozycja jest w kropce"

– Okres przedświąteczny nie jest dobry na radykalną akcję opozycji – mówił w Debacie Poranka dr Andrzej Anusz, politolog z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W Polskim Radiu 24 o przyszłości konfliktu na linii opozycja-rząd mówił również publicysta Janusz Rolicki i Adrian Stankowski z "Gazety Polskiej Codziennie".
Zobacz więcej na temat:  Sejm sejm pr24 PiS Jarosław Kaczyński emerytury mundurowe komunizm Adrian Stankowski Janusz Rolicki Andrzej Anusz

Protesty i manifestacje - gorąca politycznie jesień

Po sporze o Trybunał Konstytucyjny mogło się wydawać, że jesień będzie spokojna. Okazało się jednak, że mamy spór o aborcję i tysiące kobiet protestujących na ulicach, a także demonstracje pracowników służby zdrowia i nauczycieli. O powodach tak gorącej politycznie jesieni dyskutowali w Debacie Poranka politolog dr Andrzej Anusz (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego) i publicysta Janusz Rolicki.
Zobacz więcej na temat:  aborcja Andrzej Anusz Janusz Rolicki protest protesty w Warszawie rząd Beaty Szydło służba zdrowia

Debata Poranka: Komisja Wenecka i PE o Polsce

We wtorek w Parlamencie Europejskim w Strasburgu odbędzie się debata o sytuacji w Polsce w związku z kryzysem konstytucyjnym w naszym kraju. Jakie znaczenie ma sesja w Europarlamencie? O tym w  Debacie Poranka mówili Janusz Rolicki („Fakt”), Agaton Koziński („Polska The Times”), dr Marek Migalski, politolog, b. europoseł i dr hab. Rafał Matyja („Nowa Konfederacja”, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie).
Zobacz więcej na temat:  Agaton Koziński Janusz Rolicki Komisja Wenecka Marek Migalski Parlament Europejski PiS Ryszard Terlecki