X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jarosław Gowin

Jarosław Gowin: jestem przekonany, że cały program studiów uda się zrealizować do 30 września

- Rok akademicki trwa do 30 września i jestem przekonany, że cały program studiów uda się w tym czasie zrealizować, również zajęcia, które nie mogą się odbywać on-line - ocenił w piątek w TVP wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus pandemia Koronawirus w Polsce Jarosław Gowin Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego NAUKA studenci

Bezpłatny internet dla studentów? Jest prośba wicepremiera do operatorów sieci komórkowych

"Zwróciłem się do operatorów sieci komórkowych o przyznanie bezpłatnego dostępu do transferu danych dla studentów i doktorantów. Wszyscy powinni mieć równe szanse udziału w nauczaniu online" - poinformował na Twitterze wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Gowin Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego internet operatorzy

Jarosław Gowin: zawieszenie funkcjonowania uczelni potrwa do 10 kwietnia

- Zawieszenie funkcjonowania uczelni przedłużamy analogicznie do terminu, który będzie obowiązywał w szkołach, czyli do 10 kwietnia - poinformował wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. - Zajęcia online powinny być kontynuowane - zaznaczył.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus wirus pandemia COVID-19 społeczeństwo edukacja Jarosław Gowin Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego POLSKA

Gowin: wielu studentów jest w trudnym położeniu. Chcemy im pomóc

- Nie przewidujemy jakichś dużych strat edukacyjnych w związku z koronawirusem. Wiele uczelni ma dobre kursy online. Natomiast zdajemy sobie sprawę, że wielu studentów, zwłaszcza pracujących w gastronomii czy turystyce, znalazło się w trudnym położeniu finansowym - powiedział w Polskim Radiu 24 wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce Jarosław Gowin Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Stanisław Janecki szkolnictwo wyższe

Sukces polskich naukowców. Wyizolowali i scharakteryzowali wirusa z próbki od pacjenta "zero"

"Kolejny sukces naukowców z Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego: wyizolowali i scharakteryzowali wirusa z próbki pobranej od pierwszego polskiego pacjenta" - napisał na Twitterze wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Koronawirus w Polsce wirus wirusy choroby zakaźne szczepionka zdrowie Jarosław Gowin Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego POLSKA

Jarosław Gowin: możemy rozważyć całkowite zamknięcie granicy

- Nie wykluczamy żadnych rozwiązań, ale powinny one być dostosowane do skali zagrożenia - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia wicepremier Jarosław Gowin. - Gdyby okazało się, że w którymś z sąsiednich krajów skala epidemii jest taka jak we Włoszech, wtedy możemy rozważyć całkowite zamknięcie granicy - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia wicepremier Jarosław Gowin.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus Koronawirus w Polsce Jarosław Gowin Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Krzysztof Świątek

TYLKO U NAS Sprawdź, co z egzaminami na uczelniach, rekrutacjami i zajęciami online

- Zalecamy, aby ograniczyć skutki tego czasowego zawieszenia zajęć oraz idących za tym opóźnień, zastępując tradycyjne nauczanie zajęciami prowadzonymi zdalnie. Oczywiście, jeśli istnieje taka możliwość - mówiła w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Katarzyna Zawada, rzecznik ministerstwa nauki i szkolnictwa wyższego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus Jarosław Gowin edukacja szkolnictwo wyższe studia Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Jarosław Gowin: w związku z koronawirusem rozważamy czasowe zawieszenie zajęć

- Chcę zobowiązać władze uczelni do tego, żeby pilnie przystąpiły do analizy możliwości przejścia w jak najszerszym zakresie na kształcenie online - powiedział wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin po posiedzeniu rządowego zespołu zarządzania kryzysowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Gowin Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Koronawirus w Polsce koronawirus szkolnictwo wyższe