more_horiz
PR24 Portal
Section05
Jarosław Gowin

Maria Koc o specustawie o pomocy uchodźcom z Ukrainy

W sobotę, 12 marca, prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o pomocy dla uchodźców z Ukrainy. - Jest to dość obszerna ustawa, która zawiera wiele propozycji i znacząco ułatwi życie cudzoziemcom w Polsce - mówi na antenie Programu 1 Polskiego Radia Maria Koc, senator Prawa i Sprawiedliwości. 
Zobacz więcej na temat:  Magdalena Ogórek Parlament Europejski Europa Ukraina Jedynka Ukraina Senat Andrzej Duda Unia Europejska konflikty międzynarodowe Jarosław Gowin Krajowy Plan Odbudowy

Wielkie powroty do polityki? Publicyści o Petru i Gowinie

Jakie będzie miejsce Ryszarda Petru w obecnej układance politycznej oraz z kim będzie współpracował Jarosław Gowin po swoim powrocie. Na antenie Polskiego Radia 24 w audycji "Debata poranka" dyskutowali o tym Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita"), Grzegorz Osiecki ("Dziennik Gazeta Prawna") i Jacek Liziniewicz ("Gazeta Polska Codziennie").
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach Jacek Liziniewicz Grzegorz Osiecki Ryszard Petru Jarosław Gowin

"Będzie chciał dokonać zemsty, ale nie ma wyboru". Dr Machnik o przyszłości Gowina

- Nie jest tajemnicą, że Jarosław Gowin miał pęd do rządzenia, do władzy i do bycia w centrum uwagi, a wie doskonale, że bez posypania głowy popiołem, nie ma szans uzyskać dobrej pozycji i wyjściowej, i negocjacyjnej, jeżeli chodzi o rozmowy z opozycją - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Bartłomiej Machnik, politolog z Collegium Humanum. - Wybiera najbardziej emocjonalne i "popularne" wydarzenia, by podsycać te emocje - dodał, nawiązując do wywiadu b. szefa Porozumienia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Eliza Olczyk Jarosław Gowin opozycja

Wiceszef MON: wszystkie siły polityczne w swoich programach powinny uwzględnić kwestie bezpieczeństwa Polski

– Obecnie obserwujemy w naszym najbliższym otoczeniu pogarszającą się sytuację związaną z bezpieczeństwem. (...) Wszystkie siły polityczne w swoich programach powinny uwzględnić kwestie bezpieczeństwa i obrony narodowej – mówił na antenie Programu 3 Polskiego Radia wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka służby i bezpieczeństwo Bartłomiej Graczak wojsko bezpieczeństwo koalicja Jarosław Gowin kampania wyborcza

Bejda: Koalicja Polska buduje centrum prawicowe. Nie jest nam po drodze z PO

- PO może budować blok liberalno-lewicowy, ta partia bardzo mocno skręciła na lewo. My jako Koalicja Polska budujemy centrum prawicowe i nie jest nam po drodze z tego typu ugrupowaniami - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Bejda, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Stronnictwo Ludowe Platforma Obywatelska Jarosław Gowin Paweł Kukiz Sejm wybory parlamentarne

"Gowin nie rozumie, że odegrał w tym swoją rolę". Maliszewski o rozbiciu Zjednoczonej Prawicy

- Przykre, że Jarosław Gowin nie rozumie, iż odegrał swoją rolę w scenariuszu służącym rozbiciu Zjednoczonej Prawicy; będą mamić go wspólnymi listami, ale nic konkretnego nie otrzyma, bo byłby obciążeniem dla takiej listy - stwierdził w środę szef Rządowego Centrum Analiz Norbert Maliszewski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jarosław Gowin Porozumienie Jarosława Gowina Prawo i Sprawiedliwość Sejm zjednoczona prawica

"Relacje między ludźmi nie pozostają bez znaczenia". Ziobro o odejściu Gowina ze Zjednoczonej Prawicy

- Przyczyna tego ciągu wydarzeń, który doprowadził do wyjścia Jarosława Gowina ze Zjednoczonej Prawicy, tkwiła w zasadniczych różnicach programowych, które formułował Jarosław Gowin, jako prezes Porozumienia - mówił w Programie 1 Polskiego Radia, minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Jarosław Gowin polityka Zbigniew Ziobro zjednoczona prawica Porozumienie Jarosława Gowina

"Tusk zdrajców nie przyjmuje". Jarosław Popek o przyszłości Jarosława Gowina

- Jarosław Gowin jest w polityce od wielu lat, przechodził przez różne ugrupowania polityczne i jestem przekonany, że on w tej polityce zostanie - mówił w Polskim Radiu 24 Hubert Biskupski z "Super Expressu", pytany o polityczną przyszłość byłego ministra pracy i  rozwoju. - Donald Tusk. jak mówią jego współpracownicy, zdrajców nie przyjmuje z powrotem i to będzie trudna sytuacja - ripostował z kolei Jarosław Popek z Radia Gdańsk. 
Zobacz więcej na temat:  Mirosław Skowron POLSKA Jarosław Gowin polityka zjednoczona prawica
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem