X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Jarosław Kaczyński

"Dziękuję za uhonorowanie mojej rodziny". Ryszard Majdzik o wystawie "Pokolenia wolności"

- Ta walka brała się z tego, że dzieci przejmowały wzorce od swoich ojców i walczyły o wolną Polskę - powiedział w Polskim Radiu 24 Ryszard Majdzik, polski działacz opozycji antykomunistycznej. Przez pryzmat losów kilku polskich rodzin: Gwoździewiczów, Kuleszów, Lazarowiczów, Magierskich i Majdzików wystawa "Pokolenia wolności" ukazuje dziedziczone z pokolenia na pokolenie dążenie do wolności, które inspirowało kolejne generacje rodaków.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość PiS Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki IPN Tadeusz Płużański Solidarność

Jarosław Kaczyński: Park Pamięci Narodowej dobrze przysłuży się Polsce

- Park, który dzisiaj jest otwierany, dobrze Polsce się przysłuży. Przysłuży się przeciwstawieniu temu, co ma nas na różne sposoby pogrążyć, uderzyć w naszą godność, ale w jakimś dalej posuniętym planie także w inne nasze interesy - mówił w Toruniu prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas otwarcia parku mającego upamiętniać Polaków, którzy ratowali Żydów.
Zobacz więcej na temat:  regiony kujawsko-pomorskie Toruń Jarosław Kaczyński POLSKA Holokaust II wojna światowa stosunki polsko-żydowskie

Prezes PiS dziękuje wyborcom: zwycięstwo nie byłoby możliwe bez Państwa głosów i zaangażowania

Środowisko Prawa i Sprawiedliwości odniosło kolejne zwycięstwo. Ono nie byłoby możliwe bez Państwa głosów i zaangażowania - przekazał w informacji opublikowanej w piątkowej "GPC" prezes PiS Jarosław Kaczyński, zwracając się do sympatyków PiS i klubów "Gazety Polskiej".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość Andrzej Duda wybory prezydenckie 2020

"Kierunek i odpowiedzialność spoczywają na PiS". Marcin Romanowski o rekonstrukcji rządu

- Jarosław Kaczyński to naturalny lider obozu Zjednoczonej Prawicy i to on wyznacza przyszłość - mówił w Polskim Radiu 24 Marcin Romanowski z Solidarnej Polski. Gośćmi programu byli też: Zbigniew Girzyński z PiS, Agnieszka Ścigaj z Koalicji Polskiej i Krzysztof Gawkowski z Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka rząd premier Mateusz Morawiecki zjednoczona prawica rekonstrukcja rządu Jarosław Kaczyński PiS Solidarna Polska

TYLKO U NAS Jarosław Kaczyński: po wakacjach będzie rekonstrukcja rządu, ale premier zostaje

- Zmiany personalne nastąpią. Premier zostaje, ale rząd będzie skonstruowany inaczej - w sposób, który zlikwiduje sytuację, w której ciąg decyzyjny jest rozproszony po różnych ministerstwach - mówił w Programie 1 Polskiego Radia prezes PiS Jarosław Kaczyński, odnosząc się m.in. do tematu rekonstrukcji rządu.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość PiS polityka Małgorzata Raczyńska-Weinsberg rząd Mateusza Morawieckiego premier Mateusz Morawiecki rekonstrukcja rządu TYLKO U NAS POLSKA

Prof. Rafał Chwedoruk: Mateusz Morawiecki zdał egzamin z bycia premierem

- Jest jednym z liderów Zjednoczonej Prawicy. Na czas jego premierostwa przypadła seria zwycięskich, w sposób wykraczający poza oczekiwania dla PiS wyborów. Mateusz Morawiecki zdał polityczny egzamin z bycia Prezesem Rady Ministrów - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Rafał Chwedoruk z Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość rząd Mateusza Morawieckiego Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki

Brudziński: sugerowanie zmiany przywództwa w PiS byłoby skrajnie nieodpowiedzialne

- Bez Jarosława Kaczyńskiego dzisiaj zarówno PiS, jak i Zjednoczona Prawica rozpadną się jak domek z kart. Gwarantem trwania koalicji i PiS jest osoba naszego lidera - ocenił Joachim Brudziński. Pięćdziesięciolatkowie, którym roi się zmiana przywództwa, muszą uzbroić się w cierpliwość - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński Joachim Brudziński PiS Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica polityka POLSKA

TYLKO U NAS "To było jawne łamanie konstytucji". Prezes PiS o blokujących majowy termin wyborów

- Wiem, że wybory powinny się odbyć nie później niż 75 dni przed końcem kadencji. To nie zostało dotrzymane na skutek działań, które według mnie powinny podlegać ocenie prawno-karnej, bo były w oczywisty sposób przekroczeniem uprawnień - stwierdził w Programie 1 Polskiego Radia były premier, prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Kaczyński wybory prezydenckie 2020 Polskie Radio polityka PiS opozycja