X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Joanna Lichocka

Ustawa o dekoncentracji mediów możliwa jesienią. Lichocka: chcemy uporządkować rynek medialny

Poseł PiS, członek Rady Mediów Narodowych Joanna Lichocka powiedziała, że wolą jej obozu politycznego jest, by ustawa o dekoncentracji mediów "została pokazana szybko w tej kadencji parlamentu". - Liczę na to, że będzie to jesienią. Prace trwają i decyzje należą do kierownictwa partii - podkreśliła na antenie Polskiego Radia 24.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Joanna Lichocka media Polskie Radio 24 ustawa medialna repolonizacja

Joanna Lichocka: Białorusini muszą wiedzieć, że jesteśmy z nimi

- Zawsze wspieramy swoich sąsiadów. Teraz wspieramy Białoruś. Premier Mateusz Morawiecki niezwłocznie zaapelował o zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia Rady Europejskiej i zdecydowaną reakcję Unii na wydarzenia w tym kraju. Mamy obowiązek solidarnie wspierać Białorusinów - powiedziała w Polskim Radiu 24 Joanna Lichocka, poseł Prawa i Sprawiedliwości. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Dorota Kania Joanna Lichocka POLSKA polityka Białoruś wybory na Białorusi Polityka zagraniczna Polski

"Druzgocące, że można ukarać poseł Lichocką za to, czego nie zrobiła". Maria Koc o komisji etyki

- Ten gest poseł Joanna Lichocka wytłumaczyła. Kurz opadł, ale musi być nagana, żeby odgrzać sprawę (…) - powiedziała w Polskim Radiu 24 senator Prawa i Sprawiedliwości, Maria Koc. - To druzgocące dla mnie, że takie posiedzenie komisji etyki w ogóle się odbyło - dodała.
Zobacz więcej na temat:  Adrian Klarenbach PiS Senat marszałek senatu Joanna Lichocka Sejm telewizja publiczna

Krzysztof Czabański: państwo musi finansować media publiczne

Przewodniczący Rady Mediów Narodowych podkreślił, że media publiczne "spełniają ważne funkcje wobec ogółu społeczeństwa". W ten sposób Krzysztof Czabański skomentował sprawę rekompensaty z budżetu państwa dla Telewizji Polskiej i Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo media media publiczne telewizja publiczna Polskie Radio TVP Rada Mediów Narodowych Krzysztof Czabański Joanna Lichocka Sejm

Semka: w dzisiejszej polityce nie ma innej rzeczywistości niż medialna

- Każda partia i każdy poseł powinni mieć świadomość, że każda dwuznaczna rzecz może w rzeczywistości medialnej przesłaniać poważniejsze rzeczy. Pozorne drobiazgi przekładają się potem na porażkę w wyborach - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Semka z "Do Rzeczy".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka kampania prezydencka wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Prawo i Sprawiedliwość Joanna Lichocka Platforma Obywatelska Piotr Semka Antoni Trzmiel

Joanna Lichocka o geście wykonanym w Sejmie: odebrany jako powód do rozpoczęcia niezwykłego hejtu

- Sytuacja została zmanipulowana, zastosowano stopklatki po to, by stworzyć pozór, że zaprezentowałam wulgarny gest. To nieprawda. (…) Na przyszłość muszę bardziej uważać na to, że mamy kampanię opartą na skrajnej nienawiści, nihilizmie i cynizmie ze strony PO. Wszystko może być wykorzystane w sposób absolutnie totalny - powiedziała w Polskim Radiu 24 Joanna Lichocka, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Sejm Joanna Lichocka POLSKA Ryszard Gromadzki

"Z poczucia smutku i zażenowania". Projekt uchwały PiS ws. incydentów na Pomorzu

Grupa chuliganów zakłóciła przebieg państwowych uroczystości lżąc i obrażając głowę państwa, Sejm wyraża najwyższe oburzenie wobec barbarzyńskich zachowań wymierzonych w autorytet polskiego państwa - głosi projekt uchwały Prawa i Sprawiedliwości "w związku z wydarzeniami w Wejherowie i Pucku".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość Joanna Lichocka Małgorzata Kidawa-Błońska Sejm

Lichocka o Kidawie-Błońskiej: jej wypowiedź o prezydencie uderza w instytucję państwa

- Gdyby Małgorzata Kidawa-Błońska wygrała wybory, to byśmy mieli powtórkę z prezydentury Bronisława Komorowskiego. To jest taka wersja Bronisława Komorowskiego w spódnicy. Trwa swoisty wyścig między tym, ile nabroił Bronisław Komorowski, a do ilu wpadek jest jeszcze zdolna pani Małgorzata Kidawa-Błońska - mówiła w Polskim Radiu 24 Joanna Lichocka, poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Joanna Lichocka Dorota Kania POLSKA polityka wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce Małgorzata Kidawa-Błońska Bronisław Komorowski

TYLKO U NAS Rekompensata dla mediów publicznych. Paweł Lewandowski: ustawa nie podlega notyfikacji

Opozycja domaga się odrzucenia rekompensaty dla TVP i Polskiego Radia powołując się na opinię biura legislacyjnego Senatu, z której wynika, że może ona wymagać notyfikacji Komisji Europejskiej. - Opinia UOKiK jest w tej sprawie jednoznaczna. Ustawa nie podlega bezpośrednio notyfikacji jako nowa pomoc publiczna albowiem mieści się ona w ramach istniejącego planu pomocy  - odpowiada wiceminister kultury Paweł Lewandowski w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Senat Joanna Lichocka