X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Joanna Mucha

Śledztwo dot. Joanny Muchy. Prokuratura stawia zarzuty b. urzędniczkom Ministerstwa Sportu

Zarzuty dla dwóch kolejnych osób w śledztwie dotyczącym byłej minister sportu, poseł Joanny Muchy, wobec której prokuratura zawnioskowała o uchylenie immunitetu. Zarzuty w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie usłyszała b. naczelnik wydziału księgowości Małgorzata K., oraz b. główna księgowa resortu Anna P.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sądownictwo prokuratura ministerstwo sportu Joanna Mucha Stadion Narodowy

Mucha chce współpracy Hołowni z PO. Prof. Marciniak: te ugrupowania walczą o podobny elektorat

Joanna Mucha stwierdziła, że przyszła współpraca Polski 2050 z PO jest prawdopodobna. Politolog z UW, prof. Ewa Marciniak, komentując te słowa w Polskim Radiu 24, stwierdziła, że to wypowiedź "sytuacyjna, zakotwiczona w analizie bieżącej sytuacji". - Platforma i Polska 2050 w wielu sondażach mają porównywalne wskaźniki poparcia, w związku z tym wiadomo, że obie te partie rywalizują w dużej mierze o podobny elektorat - mówiła prof. Marciniak.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ryszard Gromadzki POLSKA polityka Platforma Obywatelska Joanna Mucha Szymon Hołownia

Polska 2050 zawiązuje koło poselskie. "W przyszłości chcemy, żeby było to koło parlamentarne"

Parlamentarzyści związani z Polską 2050 złożyli dziś do marszałek Sejmu dokumenty wymagane do rejestracji koła poselskiego. Do partii Szymona Hołowni należą trzy posłanki: Joanna Mucha, Hanna Gill-Piątek i Paulina Henning-Kloska. Politycy Polski 2050 chcą, aby w przyszłości przekształciło się ono w klub poselski. 
Zobacz więcej na temat:  Szymon Hołownia Joanna Mucha Paulina Henning - Kloska Sejm polityka POLSKA

FELIETON Od Sasa do Lasa, czyli Hołownia poszukujący. Felieton Magdaleny Złotnickiej

Posłanka Hanna Gil-Piątek z Lewicy, senator Jacek Bury z Koalicji Obywatelskiej, a ostatnio - dawna "ministra" sportu Joanna Mucha – Szymon Hołownia buduje sobie stronnictwo w parlamencie. Patrząc taktycznie - niby dobrze, bo żeby istnieć w polityce, trzeba mieć swoją reprezentację w Sejmie i Senacie. Tyle że wszystko wskazuje, iż Hołownia bierze, co mu w ręce wpadnie. A z ekipą "od Sasa do Lasa" trudno o spójny program polityczny.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA felieton polityka Szymon Hołownia Joanna Mucha koalicja obywatelska Platforma Obywatelska opozycja Magdalena Złotnicka

Dr Rydliński: Hołownia nie jest tak postępowy jak jego wyborcy

- Szymon Hołownia nie daje o sobie zapomnieć. Przystąpiła do niego Hanna Gill-Piątek i nastąpiła cisza w eterze, ale Joanna Mucha jest znanym politykiem PO. To kolejna osoba, która pokazuje, że Szymon Hołownia jest lepszym liderem na przyszłość niż Borys Budka - mówił w Polskim Radiu 24 dr Bartosz Rydliński, politolog z UKSW.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Platforma Obywatelska Joanna Mucha koalicja obywatelska Szymon Hołownia polityka Mateusz Drozda Polskie Radio 24

Ruch Szymona Hołowni. Krzysztof Karnkowski: są politycy, którzy udają, że nie są politykami

- Politycy będący politykami i otaczający się osobami jeszcze mocniej umoczonymi w polityce próbują politykę przedstawić jako coś złego i swoją pozycję w polityce budować na tym, że rzekomo nie są politykami. Jest to kłamstwo - powiedział o ruchu Szymona Hołowni dr Krzysztof Karnkowski z "Gazety Polskiej Codziennie".
Zobacz więcej na temat:  Szymon Hołownia Platforma Obywatelska Joanna Mucha Sejm Senat kampania wyborcza POLSKA polityka Polskie Radio 24

"Antypis przesuwa się coraz wyraźniej na lewo". Dr Żukowski o zmianach w polskiej opozycji

- To, że Platforma już umarła, jak głoszą jej ważni, byli już politycy, niekoniecznie musi być tezą prawdziwą. Przypomnę, że mówiono tak również wtedy, kiedy powstała Nowoczesna - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Tomasz Żukowski, socjolog z UW, komentując sytuację Platformy Obywatelskiej po osłabieniu ugrupowania przez transfery parlamentarzystów do formacji Szymona Hołowni. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Platforma Obywatelska Joanna Mucha POLSKA Szymon Hołownia

"Popkulturowy konserwatyzm z domieszką liberalizmu". Prof. Młyńczyk o formacji Szymona Hołowni

- Ruchy, które następują, są czymś w tym sensie naturalnym, że nowa formacja polityczna musi gdzieś się zasilać, musi przede wszystkim czerpać z ludzi, którzy są umocowani w porządku parlamentarnym. Naturalną drogą jest rodzaj pomostu pomiędzy Platformą a organizacją firmowaną przez Szymona Hołownię, bo myślę, że ogląd świata jest po prostu w pewien sposób zbliżony - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Łukasz Młyńczyk, politolog z Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Platforma Obywatelska Joanna Mucha Szymon Hołownia polityka POLSKA Donald Tusk

"Partia Budki nie może tego zlekceważyć". Publicysta o odejściu Muchy z PO

- Z Platformy Obywatelskiej mogą odchodzić kolejni posłowie, a to sytuacja dla tej partii niebezpieczna - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Pietryga z "Rzeczpospolitej". Gośćmi audycji byli też: Jarema Piekutowski, socjolog i dziennikarz "Nowej Konfederacji" oraz Jakub Pacan z "Tygodnika Solidarność".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka opozycja Platforma Obywatelska Joanna Mucha Szymon Hołownia