more_horiz
PR24 Portal
Section05

Joanna Senyszyn

Był twarzą komunistycznego reżimu. Senyszyn uważa, że Urban to... "prawdziwy patriota"

- Jerzy Urban był niezwykle inteligentnym, błyskotliwym człowiekiem, znakomitym analitykiem politycznym o bardzo trafnych diagnozach. Był prawdziwym patriotą i kochał Polskę, dlatego ostrzegał Polaków przed bardzo wieloma nieprawidłowościami czy szwindlami - mówiła w Polskim Radiu 24 Joanna Senyszyn (Polska Partia Socjalistyczna).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Antoni Trzmiel Joanna Senyszyn Jerzy Urban

"Nie będziemy mieć kłopotu ze stworzeniem list". Senyszyn o planach PPS na najbliższe wybory

- My w PPS już porozumiewamy się z Unią Pracy, Wolnością i Równością czy związkami zawodowymi i myślę, że nie będziemy mieć kłopotu ze stworzeniem własnych list wyborczych, gdyby była taka potrzeba. Uważamy, że trzeba odpowiedzieć na oczekiwania Polaków, a większość z nich chciałaby listy demokratycznej opozycji - skomentowała na antenie Polskiego Radia 24 Joanna Senyszyn (PPS).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Joanna Senyszyn wybory wybory w Polsce

"Skutki przyznania środków odczujemy po wakacjach". Piotr Kusznieruk o porozumieniu ws. KPO

- Wydaje mi się, że od czasu zatwierdzenia tego projektu te pieniądze nie ruszą tak od razu i będziemy mieli jakieś dwa, trzy miesiące opóźnienia. Myślę, że skutki przyznania tych środków odczujemy po wakacjach, czyli między drugim a trzecim kwartałem tego roku - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Kusznieruk (trybuna.info). Gościem audycji był także Adam Borowski (Kluby Gazety Polskiej).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Sąd Najwyższy Joanna Senyszyn sądownictwo PiS zjednoczona prawica Krajowy Plan Odbudowy

"Mam pewne obawy". Joanna Senyszyn o działaniu sejmowej komisji śledczej ws. Pegasusa

- Problem polega na tym, że członkami komisji są tylko przedstawiciele klubów, natomiast koła nie są przewidziane. W związku z tym niewykluczone, że powstanie klub zrzeszający kilka kół i wtedy będziemy mogli mieć przedstawiciela w komisji śledczej - powiedziała na antenie Polskiego Radia 24 prof. Joanna Senyszyn z Polskiej Partii Socjalistycznej. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka służby specjalne Sejm komisja śledcza pegasus Joanna Senyszyn POLSKA

Kryzys na granicy polsko-białoruskiej. Marta Kubiak: Frontex absolutnie nie zdaje egzaminu

- Instytucja Frontexu absolutnie nie zdaje egzaminu, bo jeżeli rzeczywiście chcieliby pomóc, to nie zajmowaliby się udzielaniem pomocy w kwestii ewentualnych wniosków - powiedziała w audycji "Dwie strony" na antenie Polskiego Radia 24 Marta Kubiak, poseł PiS. Gościem programu była także Joanna Senyszyn z Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo polityka granica Bialoruś relacje polsko-białoruskie imigranci w Europie imigracja migracja Joanna Senyszyn

Senyszyn: Czarzasty nie powinien być liderem Lewicy, kieruje partią w sposób niedemokratyczny

- Trzeba pamiętać, że mamy najbardziej antyPiSowski elektorat. Dlatego nie można prowadzić żadnych rozmów z Prawem i Sprawiedliwością. Natomiast Włodzimierz Czarzasty nie powinien być liderem Lewicy, bo kieruję partią w sposób niedemokratyczny - powiedziała w Polskim Radiu 24 poseł Lewicy Joanna Senyszyn.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Joanna Senyszyn lewica Włodzimierz Czarzasty

Joanna Lichocka: projekt noweli medialnej ma zatrzymać kpinę z polskiego państwa

- Obecnie mamy lukę w prawie, projekt nowelizacji ustawy medialnej ma zatrzymać kpinę z polskiego państwa i urealnić działania starego przepisu ustawy o radiofonii i telewizji z 2004 r. - mówiła na posiedzeniu sejmowej komisji kultury poseł PiS Joanna Lichocka.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość Joanna Lichocka media Joanna Senyszyn lewica Michał Szczerba koalicja obywatelska Sejm Unia Europejska