X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Józef Pinior

Reforma edukacji. "Podpisuję się pod likwidacją gimnazjów"

Likwidację gimnazjów, wprowadzenie 8-letniej szkoły podstawowej oraz 4-letniego liceum zakłada reforma systemu edukacji. MEN przedstawiło już projekt nowej podstawy programowej. O uplanowanych zmianach rozmawiali w Debacie Dnia Piotr Zaremba (W Sieci) i Tomasz Krzyżak (Rzeczpospolita).
Zobacz więcej na temat:  szkoła szkoła podstawowa reformy Ministerstwo Edukacji Narodowej gimnazjum liceum reforma szkolnictwa Robert Bogdański Józef Pinior Trybunał Konstytucyjny Petro Poroszenko

"Premier Tusk jest już zgraną kartą"

Na przełomie maja i czerwca 2017 roku dobiegnie końca kadencja Donalda Tuska na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej. Były premier chce starać się o sprawowanie urzędu przez kolejne 2,5 roku. O jego szansach oraz możliwym powrocie do polskiej polityki mówił w audycji Punkt Widzenia Adrian Stankowski z Gazety Polskiej Codziennie.
Zobacz więcej na temat:  Donald Tusk Donald Tusk przewodniczącym Rady Europejskiej Rada Europejska Adrian Stankowski rząd Beaty Szydło Jarosław Kaczyński Amber Gold Platforma Obywatelska komisja śledcza MSZ Józef Pinior