more_horiz
PR24 Portal
Section05

Justyna Grabarz

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022 zakończony. To był fantastyczny festiwal!

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022, wielkie święto muzyki, z udziałem czołówki polskiej sceny oraz zagranicznych gwiazd, takich jak Moderat, The Cinematic Orchestra czy Anna Calvi, właśnie dobiega końca. Dziennikarze Trójki byli w Katowicach i na bieżąco relacjonowali muzyczne wydarzenia na antenie Programu 3 Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Piotr Firan Justyna Grabarz Tauron Nowa Muzyka Moderat The Cinematic Orchestra MUZYKA Katowice

Gwiazdy, odkrycia i eksperymenty. Skream, Zdechły OSA i Trupa Trupa na festiwalu Tauron Nowa Muzyka

Nieszablonowi hiphopowcy Szczyl i Zdechły OSA, eksperymentalno-rockowa Trupa Trupa oraz brytyjski pionier dubstepu Skream znajdują się wśród ogłoszonych właśnie artystów, którzy zagrają na scenie Carbon podczas zbliżającego się festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Impreza rozpocznie się 21 lipca i potrwa trzy dni.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Marta Piasecka Justyna Grabarz Tauron Nowa Muzyka Katowice

Drobne niepokoje, intrygujące i hipnotyzujące dźwięki

– Świetna płyta, bardzo ciekawie skonstruowana, podzielona na kilka części i każda z nich stanowi pewną opowieść. Chyba mogę powiedzieć, że to powrót grupy Arcade Fire do bardzo dobrej formy – mówiła Justyna Grabarz, prezentując utwór "Unconditional II (Race and Religion)", na którym muzykom formacji towarzyszy Peter Gabriel.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp premiera Justyna Grabarz Trójka album Pop Marta Zalewska Jazz soul hot chip

Muzyczne nowości z polskiego (i nie tylko) podwórka

Za nami ostatnie marcowe wydanie audycji "Czy już państwo słyszeli?". – Skupimy się na tym, co w ciągu ostatnich tygodni działo się w muzyce polskiej, chociaż pod koniec naszego spotkania zawędrujemy także za granicę – zapowiedziała, rozpoczynając program, Justyna Grabarz. Na liście zaprezentowanych artystów znaleźli się m.in. Pablopavo i Ludziki, Sanah w duecie z Natalią Grosiak z Mikromusic oraz Monophonics.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp premiera Justyna Grabarz Trójka album Pop

Jeszcze ciepłe muzyczne nowości w audycji Justyny Grabarz

Najnowsze spotkanie z audycją "Czy już państwo słyszeli?" to kolejne premiery, nowości i debiuty z ostatnich kilku tygodni. Justyna Grabarz tym razem zaprezentowała nam m.in. twórczość muzycznego erudyty Andrew Birda, balladę w wykonaniu Natalii Szroeder i Vito Bambino oraz energetyczny jazz od Kokoroko. 
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp premiera Justyna Grabarz Trójka Piotr Rogucki Jakub Karaś Natalia Szroeder Natalia Przybysz album Pop