X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
KRRiT

"Nie mogą istnieć święte krowy, które prawa nie przestrzegają". Gawron o sytuacji wokół koncesji dla TVN24

- Zgadzam się z opinią ekspertów, że właściciel stacji TVN stara się obchodzić przepisy obowiązujące nie tylko w Polsce, ale i na całym obszarze Unii Europejskiej - mówił w Polskim Radiu 24 Andrzej Gawron z PiS. Gościem audycji był też Artur Dziambor z Konfederacji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Polska w Unii Europejskiej KRRiT TVN discovery ustawa medialna prawo polityka

"Koncesję dla TVN24 przedłużono, ale stan prawny trzeba doprecyzować". Wiceszef MSZ o decyzjach KRRiT

- Koncesja dla TVN24 została przedłużona, ale jednocześnie jest jasny sygnał KRRiT, że stan prawny musi zostać doprecyzowany - powiedział w środę wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk. Podkreślił, że nie mamy do czynienia z żadnym "lex TVN", ani z żadnym atakiem na tę stację.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Szymon Szynkowski ustawa medialna TVN KRRiT dziennikarstwo dziennikarze

Prof. Kawecki o słowach Frasyniuka: to pierwszy krok do działań przestępczych, KRRiT będzie interweniować w tej sprawie

- Ten rodzaj mowy nienawiści można odbierać jako pierwszy etap prowadzący do działań przestępczych - ocenił członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji prof. Janusz Kawecki w rozmowie z "Naszym Dziennikiem". Skomentował w ten sposób wypowiedź Władysława Frasyniuka o polskich żołnierzach.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Władysław Frasyniuk Wojsko Polskie TVN KRRiT

TVN z holenderską koncesją na nadawanie. Jest oświadczenie zarządu

"W lipcu br. został złożony wniosek o przyznanie holenderskiej koncesji na nadawanie i została ona przyznana. Jeśli KRRiT nie wyda decyzji o przedłużeniu koncesji TVN24 do 26 września, dalsze nadawanie umożliwi, zgodnie z polskim i unijnym prawem, koncesja holenderska" - napisano w oświadczeniu Zarządu TVN S.A.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA ustawa medialna KRRiT TVN Sejm Senat polityka Prawo i Sprawiedliwość

Koncesja dla TVN24. Szef KRRiT: będziemy próbować wypracować konsensus

- Od początku proponuję, żeby z tej dyskusji wyłączyć czynnik, który może być uznawany za polityczny. Takie programy jak informacyjny TVN24 trzeba wyłączyć poza zakres regulacji tak, żeby już nie dyskutować o tym, czy ten program będzie dalej nadawał czy nie. Należy skupić się na rzeczywistym problemie, który dotyczy koncesji naziemnych - powiedział w Polskim Radiu 24 Witold Kołodziejski, przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA KRRiT media TVN Polskie Radio 24 ustawa medialna