more_horiz
PR24 Portal
Section05
KSW

KSW 70: Pudzianowski vs Materla walką wieczoru. Hit czy „odgrzewany kotlet”?

Największa polska federacja sztuk walki odkryła karty w temacie walki wieczoru gali KSW 70. Zmierzą się w niej dwie legendy nadwiślańskiego MMA – Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Wydarzenie zapowiada się świetnie od strony promocyjnej, budzi jednak kontrowersje nie tylko ze względu na ogromną różnicę wagi między rywalami.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Sporty walki KSW MMA Mariusz Pudzianowski

Mamed Chalidow pomaga na granicy polsko-ukraińskiej. "Wojna nie oszczędza nikogo"

Cały czas trwa rosyjska agresja na Ukrainę. Codziennie granicę z Polską przekraczają tysiące obywateli Ukrainy, którzy uciekają przed wojną. Potrzebna jest im pomoc, w którą angażuje się wiele znanych osób. Na granicę polsko-ukraińską udała się również delegacja KSW, największej federacji MMA w Europie, w której znalazł się Mamed Chalidow. 
Zobacz więcej na temat:  MMA KSW Sporty walki SPORT wojna na Ukrainie

KSW: Długa kolejka do Roberto Soldicia. Następny Chuzhigaev, Materla, a może UFC?

Podwójny mistrz KSW – Robert Soldić – nie może narzekać na brak chętnych do stoczenia następnej walki. W kolejce ustawili się m.in. Michał Materla i niedawny pogromca Tomasza Narkuna – Ibragim Chuzhigaev. Chorwatowi został już jednak tylko jeden pojedynek w kontrakcie z polską organizacją i nie ukrywa, że rozważa różne opcje, łącznie ze zmianą pracodawcy.
Zobacz więcej na temat:  MMA KSW UFC SPORT Sporty walki Jan Błachowicz
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem