more_horiz
PR24 Portal
Section05

Katar 2022

Kto królem strzelców MŚ? Mbappe liderem wyścigu po koronę

Piłkarskie mistrzostwa świata wkraczają w fazę ćwierćfinałów. W piątek i sobotę osiem drużyn będzie rywalizować o awans do półfinałów. Król strzelców igrzysk olimpijskich 1992 i polskiej Ekstraklasy w sezonie 1989/90, Andrzej Juskowiak twierdzi, że Kylian Mbappe, który w Katarze zdobył już 5 goli, to zdecydowany faworyt prestiżowego rankingu króla strzelców mundialu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Francji reprezentacja Argentyny reprezentacja Hiszpanii

21-letni Portugalczyk wśród legend! Na szczycie wciąż Pele

Goncalo Ramos został jednym z bohaterów reprezentacji Portugalii, która po wygranej ze Szwajcarią 6:1 awansowała do ćwierćfinału mistrzostw świata w piłce nożnej rozgrywanych w Katarze. Dzięki hat-trickowi napastnik Benfiki dołączył do krajowych legend i znalazł się na podium tuż obok "króla futbolu" Pelego.
Zobacz więcej na temat:  Katar 2022 Piłka nożna SPORT mistrzostwa świata fifa reprezentacja Portugalii Pele

TYLKO U NAS Boniek żałuje meczu z Francją. "Zabrakło nam wiary"

Piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze wkroczyły w fazę ćwierćfinałów. W czołowej ósemce znaleźli się wielcy faworyci, tacy jak Brazylijczycy, Francuzi, czy Anglicy, ale także autorzy największej niespodzianki, czyli Marokańczycy. Zbigniew Boniek chwali zwłaszcza "Synów Albionu" i "Canarinhos", jednocześnie twierdząc, że Polacy mogli sprawić Francuzom większe problemy, ale zabrakło im wiary.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 Zbigniew Boniek reprezentacja Polski reprezentacja Francji reprezentacja Anglii reprezentacja Brazylii