more_horiz
PR24 Portal
Section05
Katarzyna Ciepielewska

Piotr Cyrwus: Podobno zawsze chciałem być aktorem

Na co dzień możemy oglądać jego dokonania aktorskie w popularnych serialach i filmach. Na swoim koncie ma także role komediowe, dramatyczne oraz udział w horrorze i kryminale. Jakie były aktorskie początki Piotra Cyrwusa? Czy zawsze chciał występować w teatrze i przed kamerą? Jak zmieniła go szkoła teatralna? 
Zobacz więcej na temat:  Piotr Cyrwus Trójka KULTURA aktor aktorstwo TEATR Łukasz Sobolewski Katarzyna Ciepielewska

Kolendra w cuglach. Karol Okrasa gościem Trójki

Karol Okrasa to jeden z najpopularniejszych kucharzy w Polsce. W licznych telewizyjnych programach i książkach kulinarnych swojego autorstwa zadaje kłam przysłowiu, że nie należy ufać chudemu kucharzowi. Nazywany smakoszem życia Karol Okrasa w audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość" opowiedział m.in. o tym, jakie etapy w swoim życiu przechodzi każdy kucharz, o próbach odtwarzania smaków z dzieciństwa oraz o tym, dlaczego kolendra jest królową przypraw.
Zobacz więcej na temat:  muzyka hp Łukasz Sobolewski Trójka Katarzyna Ciepielewska kuchnia jedzenie gotowanie kulinaria Warszawa

Niepodrabiany góral z papierami

Gościem Kasi Ciepielewskiej i Łukasza Sobolewskiego był Stanisław Karpiel-Bułecka. Pochodzi z Zakopanego, z rodziny o wielkich tradycjach muzycznych, sportowych i budowlano-architektonicznych. Jest synem skrzypka i architekta Jana Karpiela-Bułecki i Anny Bachledy-Curuś. Ma dwóch braci: starszego Jana (architekt) oraz młodszego Szczepana (narciarz), a jego stryjem jest piosenkarz Sebastian Karpiel-Bułecka. Sam z wykształcenia jest technikiem budowlanym, w młodości odnosił sukcesy w narciarstwie freestyle'owym, obecnie jest liderem i wokalistą zespołu Future Folk. A od niedawna także właścicielem pensjonatu.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp KULTURA narty freeskiing Zakopane Katarzyna Ciepielewska Łukasz Sobolewski Trójka

Roman Czejarek: od początku chciałem być dziennikarzem

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Programu 1 Polskiego Radia. Podróżuje, zdobył najgłębszy na świecie Kanion Colca w Peru, kolekcjonuje stare pocztówki ze Szczecina i Pomorza Zachodniego, a także płyty analogowe – jego kolekcja liczy kilka tysięcy krążków. Gościem audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość" był Roman Czejarek. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka społeczeństwo Roman Czejarek dziennikarstwo Katarzyna Ciepielewska Łukasz Sobolewski

Sidney Polak: trudno mi pisać piosenki proste

Sidney Polak, a właściwie Jarosław Marek Polak, jest obecny na polskiej scenie od końca lat osiemdziesiątych. W 1988 roku założył pierwszy zespół Cytadela. W późniejszych latach koncertował z T.Love oraz Incrowd. Karierę solową rozpoczął w 2002 roku, tworząc muzykę z pogranicza reggae, hip-hopu i folku. O muzycznych przygodach, karierze i sposobie na życie opowiedział w audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość". 
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Sidney Polak Katarzyna Ciepielewska Łukasz Sobolewski
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem