X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Katarzyna Dydo

Rozpoczął się sezon wyprzedaży - jak nie dać się zwieść jego "czarnej magii"

Za nami Black Friday - najbardziej wyczekiwany przez łowców promocji dzień w roku. Sezon wyprzedaży trwa, a większość z nas daje się złapać na chwyty marketingowe i skusić na zakupy. Jednak nasze zachowania konsumenckie mają swoje odbicie nie tylko w kondycji naszego portfela, ale i klimatu.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka ekologia klimat środowisko Kasia Dydo Katarzyna Dydo zakupy zakupy w sieci black friday Adrianna Janiszewska

Winylowe białe kruki - "Characters" Steviego Wondera w Czwórce

- Nie ulega wątpliwości, że Stevie Wonder jest jednym z największych geniuszy muzycznych w historii muzyki popularnej. Mimo przeciwności losu starał się napełniać swoje utwory nadzieją i dawką powalającego optymizmu - mówi autor cyklu "Białe kruki" Damian Sikorski. - Jego muzyka jest genialna i ponadczasowa. Te kompozycje się nie starzeją. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka muzyka rozrywkowa Stevie Wonder Damian Sikorski Kasia Dydo płyta Katarzyna Dydo

Jestem szczęśliwa - Wrona po premierze płyty

- W życiu nie byłam tak zestresowana. Miałam obawy jak płyta zostanie przyjęta, ale wszystko poszło super i koncert premierowy był udany - opowiada Wrona. - Ciągle dostaję wiadomości, że materiał się podobał. Super było zobaczyć swoją płytę na półce w sklepie muzycznym. Jest to uczucie nie do opisania, bo to jak trzymać swoje muzyczne dziecko.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka muzyka rozrywkowa Kasia Dydo Katarzyna Dydo Będzie głośno artyści