X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Katarzyna Dydo

"Muzea dla klimatu". Kultura łączy siły w służbie ekologii

- W wielu instytucjach kultury są ludzie, którzy myślą o tym, jak ekologizować te miejsca, w jaki sposób stworzyć możliwość do wymiany myśli, dobrych i sprawdzonych praktyk. Nasza inicjatywa szybko się poszerza i staramy się, by nie ograniczała się wyłącznie do muzeów - tłumaczyły Ewa Chomicka i Aleksandra Janos z akcji "Muzea dla klimatu".
Zobacz więcej na temat:  Czwórka ekologia Kasia Dydo Katarzyna Dydo muzeum KULTURA

"Rite of Passage". Kasai i Y definiują nową rzeczywistość

"Rite of Passage" to muzyczna rekonstrukcja wydarzeń, które miały miejsce w 2018 roku, kiedy grupa młodych piłkarzy, którzy wraz ze swoim trenerem zostali uwięzieni w jaskini Tham Luang w Tajlandii. Tytuł w języku polskim oznacza "rytuał przejścia", który - jak mówiły artystki - stał się więzieniem i miejscem walki o przetrwanie na ponad tydzień. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka MUZYKA koronawirus Koronawirus w Polsce Kasia Dydo Katarzyna Dydo Damian Sikorski

Polecamy książki - "Elżbieta II. Portret królowej" Paoli Calvetti                                         

- Paola Calvetti nie mogłą spotkać się z królową osobiście, by napisać o niej książkę, więc spojrzała na tę histprię w sposób niekonwencjonalny i postanowiła opisać królową oczami fotogreporterów - tłumaczyła Kinga Michalska.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Kinga Michalska Kasia Dydo Katarzyna Dydo Elżbieta II KULTURA KSIĄŻKA książki literatura