X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Katarzyna Hejke

Antoni Macierewicz: Jan Olszewski był człowiekiem dialogu

- Jan Olszewski nie był człowiekiem działań spektakularnych. Nie skupiał się na medialnych wystąpieniach i nie dążył do krótkotrwałych efektów. Był człowiekiem dialogu, rozsądnego kompromisu ale także człowiekiem nieustępliwym - wspominał w "Sygnałach dnia" byłego premiera Antoni Macierewicz, były szef MON, a obecnie poseł PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Antoni Macierewicz Katarzyna Hejke Jan Olszewski okrągły stół

Szef MR: chodzi o zwiększenie dochodów z produkcji

 - Gospodarstwo niewielkiej produkcji, jeżeli w tym łańcuchu od pola do stołu jest kilku pośredników i przetwórców, każdy bierze swoje marże, to temu rolnikowi niewiele zostanie. Dlatego tu będzie rozszerzona, i to zaraz po wakacjach Sejm się tym zajmie, możliwość sprzedaży bezpośredniej z gospodarstw - mówił na antenie radiowej Jedynki minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jan Krzysztof Ardanowski Katarzyna Hejke rolnictwo Prawo i Sprawiedliwość

Poseł PiS: oni uważają, że są właścicielami Polski

- Obsadzili swoimi ludźmi takimi jak Tuleya, jak Milewski, sądownictwo i uważali, że nigdy nie przegrają, że to jest ich państwo. Zawłaszczyli państwo, a tu nagle okazało się, że Prawo i Sprawiedliwość wygrywa, ale wygrywa tak, że nie potrzebuje koalicjanta. Teraz przechodzą to delirium i to jest widocznie tak w Sejmie, jak i na ulicach - mówił na antenie radiowej Jedynki Dominik Tarczyński, poseł Prawa i Sprawiedliwości. 
Zobacz więcej na temat:  Katarzyna Hejke POLSKA reforma sądownictwa polityka