X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Konrad Szymański

"To dobre rozwiązanie, które może pomóc". Konrad Szymański o certyfikatach dot. podróży

– Certyfikaty mają ułatwić korzystanie z pewnych praw, a nie utrudnić. Myślę, że praktyka pokaże, że to jest rozwiązanie dobre, które może pomóc – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Konrad Szymański, minister ds. Unii Europejskiej.
Zobacz więcej na temat:  podróże POLSKA koronawirus polityka Unia Europejska COVID-19 Beata Michniewicz Konrad Szymański Polska w Unii Europejskiej Trójka

WYWIAD Decyzja o zasobach własnych. Szymański: brak ratyfikacji to zaburzenie działania budżetu UE

Brak ratyfikacji decyzji o zwiększeniu zasobów własnych oznacza zaburzenie działania całego budżetu UE - podkreśla w wywiadzie dla PAP minister ds. Unii Europejskiej Konrad Szymański. Minister ds. UE dodał, że nie widzi podstawy do zmiany trybu ratyfikacji zasobów własnych, które dotychczas głosowano w Sejmie zwykłą większością głosów.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska polityka Konrad Szymański fundusze unijne

UE użyje mechanizmu warunkowości wobec Polski? Szymański: nie ma powodów, aby nawet tak myśleć

- Pod kątem zarządzania budżetem unijnym i przeciwdziałania defraudacjom Polska ma wyższe wskaźniki niż średnia unijna, więc nie ma dzisiaj żadnych podstaw do tego, aby nawet myśleć o użyciu mechanizmu dotyczącego praworządności - powiedział w wywiadzie dla Polsat News minister ds. UE Konrad Szymański.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska budżet ue Konrad Szymański GOSPODARKA zjednoczona prawica

Konrad Szymański: bez dobrego porozumienia Warszawy i Paryża UE nie pokona swych problemów

- Mamy często bliskie stanowisko w sprawach rynku cyfrowego, polityki przemysłowej, czy unikania podatków. Razem bronimy interesów europejskiego rolnictwa - powiedział minister ds. Unii Europejskiej Konrad Szymański po spotkaniu ze swoim francuskim odpowiednikiem Clementem Beaunem w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  Francja Konrad Szymański relacje polsko-francuskie Unia Europejska polityka Polska w Unii Europejskiej POLSKA

Umowa między UE a Wielką Brytanią. Konrad Szymański wskazał korzyści dla Polaków

Uzgodnienie umowy między UE a Wielką Brytanią jest dobrą wiadomością dla polskich przedsiębiorców i obywateli; ograniczy ona negatywne skutki brexitu - powiedział minister ds. UE Konrad Szymański. Dodał, że Polska od początku zabiegała o konstruktywne i wytrwałe działania UE w tej sprawie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Konrad Szymański MSZ Wielka Brytania Unia Europejska Bruksela Londyn Brexit umowa społeczeństwo

Szymański: umowa między UE a W. Brytanią to dobra wiadomość dla Polaków

Uzgodnienie umowy między UE a Wielką Brytanią jest dobrą wiadomością dla polskich przedsiębiorców i obywateli. Ograniczy negatywne skutki brexitu - powiedział w piątek minister ds. europejskich Konrad Szymański. Podkreślił, że Polska od początku zabiegała o konstruktywne i wytrwałe działania UE w tej sprawie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska Wielka Brytania Brexit Konrad Szymański umowa

Szymański o budżecie UE: nie ma powodów, by się obawiać utraty nawet jednego euro

- Konkluzje w bardzo jasny sposób wykluczają uznaniowe, polityczne nadużywanie rozporządzenia w celu wywierania nacisku finansowego na państwo członkowskie - powiedział "Rzeczpospolitej" Konrad Szymański, minister ds. europejskich. - Mamy wysokie standardy kontroli wydatkowania pieniędzy publicznych i w tej sprawie nie musimy się już obawiać arbitralności KE - wskazał.
Zobacz więcej na temat:  budżet ue budżet UE 2021-2027 fundusze unijne Unia Europejska Polska w Unii Europejskiej Europa POLSKA Konrad Szymański

Minister ds. UE: obrona suwerenności to rzecz wspólna dla polityków Zjednoczonej Prawicy

- Przy różnicy zdań co do tego, jak pokonać kryzys ws. budżetu UE, zwracanie uwagi na kwestię suwerenności i jej obrona łączy premiera Mateusza Morawieckiego i polityków Solidarnej Polski oraz całej Zjednoczonej Prawicy - podkreślił minister ds. UE Konrad Szymański.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA budżet UE 2021-2027 budżet ue Polska w Unii Europejskiej zjednoczona prawica Konrad Szymański Unia Europejska

TSUE gwarantem mechanizmu warunkowości. Kompromisowa propozycja ws. budżetu UE

Polska chce jasnego zobowiązania Komisji Europejskiej w protokole Rady Europejskiej, że mechanizm warunkowości będzie uruchamiany tylko na zasadach określonych przez unijnych przywódców. Powiedział o tym brukselskiej korespondentce Polskiego Radia Beacie Płomeckiej minister do spraw europejskich Konrad Szymański.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska Komisja Europejska budżet ue budżet unijny Konrad Szymański Bruksela weto budżet UE 2021-2027