X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Koronawirus w Polsce

Czy wróci handel w niedzielę? Rzecznik rządu odpowiedział

- Projekt zgodnie z którym niedziela 6 grudnia tego roku ma być handlową, ma charakter jednorazowy i nie ma pomysłów w ramach rządu PiS, aby systemowo przywrócić handel w niedzielę - powiedział w piątek rzecznik rządu Piotr Müller. - Po okresie epidemicznym nie ma zagrożenia, żeby ktoś wracał do pomysłu przywracania niedziel handlowych - podkreślił. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA handel społeczeństwo Piotr Müller Piotr Duda COVID-19 koronawirus Koronawirus w Polsce epidemia infografika

Dzień Otwarty Notariatu 2020. Bezpłatne porady prawne już w najbliższą sobotę

Pilnuj swoich spraw. Chroń majątek. Porozmawiaj o tym z notariuszem – to temat przewodni 11. edycji Dnia Otwartego Notariatu. W sobotę, 28 listopada w godzinach 10-16 notariusze będą udzielać bezpłatnych informacji prawnych pozwalających lepiej chronić majątek – zarówno telefonicznie, mailowo, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Zobacz więcej na temat:  prawo testament Koronawirus w Polsce GOSPODARKA

Zbigniew Kuźmiuk: na rynku pracy nie ma armagedonu. Nowe dane rozprawiają się z fake newsami opozycji

Mimo drugiej fali pandemii koronawirusa na rynku pracy sytuacja jest stabilna. "Opozycji to nie przeszkadzało, aby każde wystąpienie w Sejmie zaczynać od dramatycznych stwierdzeń jak to rząd nic nie robi, zajmuje się tylko i wyłącznie sobą, a ludzie masowo tracą pracę." – pisze na swoim autorskim blogu Zbigniew Kuźmiuk, poseł do Parlamentu Europejskiego.
Zobacz więcej na temat:  gus Koronawirus w Polsce GOSPODARKA pkb Unia Europejska

Ograniczenie liczby gości to twarde wskazanie. Rzecznik MZ: nikt nie wyśle policji na wigilijną kolację

- Nikt nie wyśle policji, czy wojska na wigilijną kolację. Ograniczenie liczby świątecznych gości to twarde wskazanie i jasna deklaracja, jak powinniśmy spędzać nadchodzące święta - zaznaczył w piątek rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz.
Zobacz więcej na temat:  Boże Narodzenie Ministerstwo Zdrowia święta Koronawirus w Polsce COVID-19 społeczeństwo POLSKA pandemia Wigilia

Eksperci: wszystkim firmom, a szczególnie tym małym trzeba pomagać

- Kluczowe pytanie na teraz jest takie, czy firmom dotkniętych pandemią COVID-19 pomagać udzielając im wsparcia finansowego, czy też dawać im szansę zarabiania. Na ten moment właściwsze jest pomaganie, instrumenty do tego zaproponowane są w Tarczy Finansowej 2.0 - mówił w audycji "Rządy Pieniądza" dr Waldemar Kozioł z Wydziału Zarządzania UW. 
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA tarcza antykryzysowa Koronawirus w Polsce

Ponad 17 tys. zakażeń koronawirusem i prawie 580 zgonów. Nowe dane resortu zdrowia

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 17 060 zakażeniach koronawirusem. W ciągu ostatniej doby zmarło 112 pacjentów, którzy chorowali na COVID-19 oraz 467 osób zakażonych SARS-CoV-2, które miały choroby współistniejące. Przybyło 21 767 ozdrowieńców.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce społeczeństwo koronawirus zdrowie pandemia choroby płuc COVID-19 POLSKA Ministerstwo Zdrowia infografika

Prezes PFR: jeżeli Komisja Europejska zaakceptuje założenia Tarczy Finansowej 2.0, pomoc dla firm będzie wypłacona po 15 stycznia

Tarcza finansowa 2.0 dotyczy 38 branż najbardziej dotkniętych drugą falą koronawirusa. W wielu przypadkach przewidziane jest częściowe lub całkowite umorzenie subwencji, jeśli firmy zachowają zatrudnienie, a mogą udokumentować spadek przychodów przynajmniej na poziomie 30 proc. w porównaniu do 2019 roku - powiedział Paweł Borys, prezes PFR w audycji "Ekspres Gospodarczy" w Programie 1 Polskiego Radia.  
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA tarcza antykryzysowa Koronawirus w Polsce