X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Krzysztof Sobolewski

"Niektórzy kandydaci agitują przed rozpoczęciem kampanii wyborczej". Sobolewski pisze do PKW

Pełnomocnik Wyborczy Andrzeja Dudy Krzysztof Sobolewski w piśmie do Państwowej Komisji Wyborczej zawiadamia o działaniach kandydatów na Prezydenta RP: Rafała Trzaskowskiego, Szymona Hołowni, Krzysztofa Bosaka, Władysława Kosiniaka-Kamysza i Roberta Biedronia, którzy mają agitować przed rozpoczęciem kampanii wyborczej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Krzysztof Sobolewski Rafał Trzaskowski

Kiedy odbędzie się kongres PiS? Krzysztof Sobolewski zdradził szczegóły

Kongres PiS odbędzie się w pierwszym możliwym terminie po zakończeniu pandemii koronowirusa - poinformował szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Zgodnie ze statutem partii zostanie on poprzedzony zjazdami okręgowymi, które wyłonią delegatów i nowe władze okręgowe.
Zobacz więcej na temat:  Prawo i Sprawiedliwość PiS wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 kampania wyborcza polityka POLSKA Krzysztof Sobolewski

Sobolewski: skoro Polska nie jest gotowa na uczciwą Kidawę-Błońską, czy to znaczy że Trzaskowski jest nieuczciwy?

"Skoro posłanka KO Izabela Leszczyna mówiła, że polska polityka nie jest gotowa na Małgorzatę Kidawę-Błońską, na polityka zupełnie uczciwego, to oznacza, że Rafał Trzaskowski nie jest uczciwy?" - stwierdził na Twitterze szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.
Zobacz więcej na temat:  Małgorzata Kidawa-Błońska Platforma Obywatelska PO koalicja obywatelska opozycja wybory prezydenckie 2020 polityka POLSKA Krzysztof Sobolewski

"Część rozwiązań wychodzi naprzeciw oczekiwaniom opozycji". Sobolewski o nowym projekcie klubu PiS dot. wyborów

– Chciałbym, żeby nowelizacja została przyjęta ponad podziałami, bo część rozwiązań w tym projekcie wychodzi naprzeciw temu, co sygnalizowała opozycja. Powinni być z tego zadowoleni – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Krzysztof Sobolewski, szef Komitetu Wykonawczego PiS.
Zobacz więcej na temat:  Beata Michniewicz POLSKA Trójka wybory w Polsce wybory prezydenckie Krzysztof Sobolewski głosowanie korespondencyjne Prawo i Sprawiedliwość PiS

Sobolewski: to marszałek Senatu ponosi odpowiedzialność za to, że 10 maja nie będzie głosowania

- Jeśli chodzi o nowelizację ustawy dotyczącej wyborów korespondencyjnych, poczekajmy na stanowisko PKW i orzeczenie SN. Od tego zależeć będą dalsze działania - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Krzysztof Sobolewski z PiS. Podkreślił, że liczy na to, iż tym razem znowelizowana ustawa nie będzie przetrzymywana w Senacie przez 30 dni.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio PiS polityka Sygnały Dnia Krzysztof Sobolewski opozycja wybory prezydenckie 2020 Koronawirus w Polsce

Krzysztof Sobolewski: Zjednoczona Prawica trwa i będzie trwała

- Niektórzy dzielili już skórę na niedźwiedziu, ale znaleźli fałszywego niedźwiedzia. Idziemy dalej z programem do wyborów. Zjednoczona Prawica trwa i trwać będzie - powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Sobolewski, szef Komitetu Wykonawczego PiS.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wybory prezydenckie 2020 polityka Prawo i Sprawiedliwość Porozumienie Jarosława Gowina głosowanie korespondencyjne Krzysztof Sobolewski Antoni Trzmiel

Sobolewski: informacje, że planujemy wprowadzenie stanu wyjątkowego są kompletną bzdurą

- Wszelkie informacje mówiące o tym, że mamy jakiś tajny plan wprowadzenia stanu wyjątkowego lub innego stanu nadzwyczajnego są kompletną bzdurą. Nawet nie rozważaliśmy takiego wariantu - podkreślił szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.
Zobacz więcej na temat:  głosowanie korespondencyjne wybory prezydenckie 2020 polityka Krzysztof Sobolewski Anita Czerwińska Prawo i Sprawiedliwość POLSKA

Sobolewski o Budce i Kosiniaku-Kamyszu: Dr Jekyll i Mr Hyde, klasyczny przykład hipokryzji opozycji

- To przykład hipokryzji opozycji, która krytykuje oficjalnie, a nieoficjalnie mówi, że tarcza finansowa jest bardzo dobrym programem - ocenił szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski zachowanie liderów KO Borysa Budki i Koalicji Polskiej PSL-Kukiz'15 Władysława Kosiniaka-Kamysza.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Borys Budka Władysław Kosiniak-Kamysz Krzysztof Sobolewski tarcza antykryzysowa

TYLKO U NAS "To ciężkie przestępstwo". Antoni Macierewicz o słowach posła Sławomira Nitrasa

Poseł PO Sławomir Nitras w programie "Onet rano" wezwał wojsko do buntu. Były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz nie może uwierzyć, że takie słowa mogły paść z ust polskiego posła. - To przestępstwo najcięższego gatunku - mówi portalowi PolskieRadio24.pl marszałek senior. Antoni Macierewicz uważa, że wypowiedzią posła powinna jak najszybciej zająć się prokuratura. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Antoni Macierewicz Sławomir Nitras Krzysztof Sobolewski Czesław Mroczek

Prof. Gut: możemy uniknąć nowej fali zachorowań, jeśli zdyscyplinujemy się na święta

- Nadal jesteśmy na etapie wzrostu zachorowań. Problem polega na tym, że nie jesteśmy w stanie odwrócić trendu. Możemy jedynie przerywać łańcuch zakażeń poprzez pozostanie w domu - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Włodzimierz Gut, doradca Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia choroby zakaźne choroba wirus wirusy zdrowie Krzysztof Sobolewski

Senat przyjął ustawy "tarczy antykryzysowej". Sobolewski: senacki hamulec nie był mocny

- Mam nadzieję, że przepisy "tarczy antykryzysowej" zostaną ostatecznie uchwalone i trafią do podpisu prezydenta Andrzeja Dudy. Ustawy z tym związane należy przyjąć w pierwszej kolejności. Liczy się każdy dzień, każda godzina. Trzeba chronić miejsca pracy - powiedział Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Krzysztof Sobolewski Dorota Kania koronawirus Koronawirus w Polsce tarcza antykryzysowa gospodarka polska przedsiębiorca pracownik pracownicy

Zebrano ponad 2 mln podpisów poparcia dla kandydatury Andrzeja Dudy. Trafiły już do PKW

Komitet wyborczy Andrzeja Dudy zebrał ponad 2 mln podpisów poparcia dla kandydatury urzędującego prezydenta. To najlepszy wynik spośród wszystkich osób, które ubiegają się o najważniejszy urząd w państwie i lepszy niż 5 lat temu. Podpisy zostały dziś złożone do Państwowej Komisji Wyborczej w celu rejestracji kandydata w wyborach prezydenckich. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Joachim Brudziński Krzysztof Sobolewski Państwowa Komisja Wyborcza wybory prezydenckie 2020 polityka