X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Krzysztof Szczerski

"Wygrała dzięki głosom PiS". Politycy o wyborze Ursuli von der Leyen

- Ursula von der Leyen została wybrana na stanowisko szefowej Komisji Europejskiej dzięki głosom Prawa i Sprawiedliwości - powiedział w Parlamencie Europejskim w Strasburgu szef frakcji EKR Ryszard Legutko (PiS). - Bez głosów prawicy, w tym PiS, ten wybór nie byłby możliwy - ocenił wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Komisja Europejska Ursula von der Leyen Unia Europejska Strasburg Parlament Europejski Ryszard Legutko Krzysztof Szczerski

Jarosław Guzy: warto starać się o wiceszefa NATO

Kandydatura Krzysztofa Szczerskiego na zastępcę sekretarza generalnego NATO została formalnie zgłoszona. Czy szef gabinetu prezydenta ma szansę na objęcie drugiego najważniejszego stanowiska w Sojuszu? - Tę kandydaturę uprawdopodabnia poparcie Stanów Zjednoczonych - komentuje Jarosław Guzy z Polskiej Agencji Prasowej.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Szczerski NATO USA Jens Stoltenberg polityka Francja Rosja Jarosław Guzy Michel Viateau Grzegorz Ślubowski

Szef MON: K. Szczerski to świetny kandydat na zastępcę szefa NATO

- Szef gabinetu prezydenta, Krzysztof Szczerski, to świetny kandydat na stanowisko zastępcy sekretarza generalnego NATO. Jest doświadczonym dyplomatą i politykiem, ma świetne kompetencje, by sprawować ten urząd - powiedział minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Polska ma lobbować, aby prezydencki minister został zastępcą sekretarza generalnego NATO. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Krzysztof Szczerski Mariusz Błaszczak NATO

Zobacz program wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA

Spotkania z Donaldem Trumpem, szefami Google'a i YouTube'a, a także rozmowy na temat porozumień energetycznych składają się m.in. na wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w USA, którą rozpocznie w środę. Głowa polskiego państwa w Nevadzie otworzy polski tydzień biznesu i innowacji, zaś w Waszyngtonie ma zaplanowane podpisanie szeregu umów w zakresie zwiększenia obecności wojsk amerykańskich w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Stany Zjednoczone Andrzej Duda Donald Trump Krzysztof Szczerski google Biały Dom Andrzej Duda w USA

K. Szczerski: nie zawsze silna Polska jest dobrze widziana

- Nie zawsze silna Polska, która zajmuje coraz wyższe miejsce w polityce międzynarodowej, jest przez wszystkich dobrze widziana. Dlatego, że polityka europejska nie jest łatwa do przyjęcia przez wielu zagranicznych partnerów albo z powodów ideologicznych, albo ze względu interesów narodowych - powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Szczerski, szef gabinetu prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Krzysztof Szczerski Polityka zagraniczna Polski Europa Parlament Europejski