more_horiz
PR24 Portal
Section05
Kukiz'15

Jarosław Sachajko: Putin wywołuje gigantyczny kryzys żywnościowy

- Putin rozpętał wojnę na wielu poziomach, po pierwsze militarnie oraz na naszej granicy białoruskiej, próbując w Polsce zrobić kryzys humanitarny, przerzucając migrantów ekonomicznych, ale również robi gigantyczny, światowy kryzys żywnościowy - mówi w "Sygnałach dnia" poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko. 
Zobacz więcej na temat:  polityka Kukiz'15 Jarosław Sachajko wojna na Ukrainie Ukraina Rosja rolnictwo Katarzyna Gójska Henryk Kowalczyk

Projekt ustawy o broni i amunicji. Jakie zmiany oznacza?

Pod koniec marca do Sejmu trafił projekt ustawy o broni i amunicji autorstwa grupy posłów Prawa i Sprawiedliwości oraz Kukiz'15. Daje to szansę na łatwiejszy dostęp do broni i klarowniejsze przepisy. – Polska nie może zamykać europejskiego i światowego rankingu liczby sztuk broni na stu mieszkańców! Nie może być żadnych przeciwwskazań czy utrudnień, aby człowiek zdrowy na umyśle, pełnoletni i niekarany nie posiadał broni – powiedział prowadzący czwartkowy "Klub Trójki" Wojciech Reszczyński.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Wojciech Reszczyński broń ustawa Prawo i Sprawiedliwość Kukiz'15

Kukiz'15 chce ułatwić dostęp do broni. Sachajko: przypadek Ukrainy pokazuje, jakie to ważne

- Nie ma powodu, by były takie ograniczenia. Jeśli ktoś chce mieć podstawową broń, powinien mieć podstawowe przeszkolenie z jej obsługi i z umiejętności pierwszej pomocy i taką broń powinien móc mieć w domu - mówił w Polskim radiu 24 Jarosław Sachajko (Kukiz’15).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Polskie Radio 24 polityka POLSKA Jarosław Sachajko prawo broń społeczeństwo Kukiz'15 POLSKA

Komisja ws. Pegasusa. Sachajko o "twardych warunkach" Kukiza

Paweł Kukiz chce powołania komisji, która systemowo zbadałaby działania polskich służb ws. inwigilacji, jej powołanie utrudnia jednak opozycja. - Paweł Kukiz postawił twardy warunek, by ta komisja nie była wykorzystywana do walki politycznej - skomentował w Programie 1 Polskiego Radia Jarosław Sachajko, poseł Kukiz'15. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Kukiz'15 pegasus Paweł Kukiz Jarosław Sachajko Piotr Gociek Sygnały Dnia

"Kukiz określił horyzont czasowy". Politolog ocenił szanse na powstanie komisji

- Inicjator powołania komisji nadzwyczajnej ds. wyjaśnienia przypadków inwigilacji przy użyciu systemu Pegasus, czyli Paweł Kukiz, określił pewien horyzont czasowy. W ciągu miesiąca będziemy mieli wiedzę, czy komisja powstanie, czy nie - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 politolog dr Krzysztof Kawęcki.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 służby specjalne bezpieczeństwo pegasus komisja śledcza opozycja Paweł Kukiz Kukiz'15 Borys Budka Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość polityka POLSKA

TYLKO U NAS Radosław Fogiel: umowa z Kukiz'15 jest korzystna dla Polski. PiS zależy na kontynuacji

Politycy PiS i Kukiz'15 zgodnie przyznają, że umowa podpisana w czerwcu ubiegłego roku przez liderów obu partii jest aktualna również w 2022 roku. - Obowiązuje i jest przez obie strony bardzo skrupulatnie wypełniana - mówi portalowi PolskieRadio24.pl poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko. - Intencją PiS jest, aby ta współpraca trwała - dodaje wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. 
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Sachajko Radosław Fogiel Kukiz'15 PiS polityka Prawo i Sprawiedliwość POLSKA
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem