X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Kukiz'15

TYLKO U NAS Radosław Fogiel: umowa z Kukiz'15 jest korzystna dla Polski. PiS zależy na kontynuacji

Politycy PiS i Kukiz'15 zgodnie przyznają, że umowa podpisana w czerwcu ubiegłego roku przez liderów obu partii jest aktualna również w 2022 roku. - Obowiązuje i jest przez obie strony bardzo skrupulatnie wypełniana - mówi portalowi PolskieRadio24.pl poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko. - Intencją PiS jest, aby ta współpraca trwała - dodaje wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. 
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Sachajko Radosław Fogiel Kukiz'15 PiS polityka Prawo i Sprawiedliwość POLSKA

Prof. Biskup: obóz rządzący musi obecnie bardziej pracować nad stabilną większością

- To się przekłada na zmiany w poparciu politycznym dla Zjednoczonej Prawicy - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Bartłomiej Biskup, politolog z UW. Gośćmi audycji byli też: prof. Mieczysław Ryba (historyk z KUL) i prof. Jacek Reginia-Zacharski (politolog z UŁ).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 zjednoczona prawica Prawo i Sprawiedliwość rząd Mateusza Morawieckiego polityka Solidarna Polska Kukiz'15

POLSKI ŁAD Polski Ład. Sachajko: 10 miliardów zł zostanie w kieszeniach podatników

- Mamy duży wzrost gospodarczy, stąd bierze się wyższy budżet. Mamy również do czynienia z jego uszczelnieniem, a to jest szczególnie ważne, ponieważ wychwycono te firmy, które kradły pieniądze. Niestety tak trzeba powiedzieć, bo jeżeli ktoś nie płaci podatków, to okrada swoich obywateli i niszczy firmy, które uczciwie je płacą - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Jarosław Sachajko z Kukiz'15. 
Zobacz więcej na temat:  Magdalena Ogórek budżet Polski Nowy Ład Jarosław Sachajko Kukiz'15 polityka GOSPODARKA

"Nie odpuszczę tych spraw". Paweł Kukiz zapowiada serię pozwów

- Uporządkowałem sprawy, będzie (pozew - przyp. red.) przeciwko pani Burzyńskiej, panu Stankiewiczowi, przeciwko panu Sikorskiemu, mam rozmowę w adwokaturze dotyczącą wypowiedzi pana Giertycha. Ja nie odpuszczę tych spraw - zapowiedział Paweł Kukiz, odnosząc się do publikacji dotyczących jego osoby po reasumpcji sierpniowego głosowania w Sejmie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Paweł Kukiz Kukiz'15 ustawa medialna sąd

SONDAŻ Bardzo dobry wynik Zjednoczonej Prawicy, pięć ugrupowań w Sejmie. Zobacz nowy sondaż poparcia

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę to w Sejmie znalazłoby się pięć ugrupowań - wynika z najnowszego sondażu Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaż PiS Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica koalicja obywatelska Polska 2050 Konfederacja lewica Kukiz'15 PSL Polskie Stronnictwo Ludowe Porozumienie Jarosława Gowina Sejm

SONDAŻ Poparcie dla Zjednoczonej Prawicy wciąż wysokie. Opozycja - daleko w tyle

Gdyby wybory odbyły się w niedzielę, to Zjednoczona Prawica mogłaby liczyć na 36,6 proc. głosów, Koalicja Obywatelska na 25,8 proc., a Polska 2050 Szymona Hołowni - na 13,8 proc. - wynika z sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sejm sondaż Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica Platforma Obywatelska koalicja obywatelska Szymon Hołownia PSL Polskie Stronnictwo Ludowe Konfederacja lewica Porozumienie Jarosława Gowina Kukiz'15

Przepisy tzw. ustawy antykorupcyjnej od kolejnej kadencji Sejmu. Schreiber: reguł nie zmienia się w trakcie gry

- Szereg rozwiązań w tzw. ustawie antykorupcyjnej zacznie obowiązywać od kolejnej kadencji. Chodzi o to, żeby nie zmienić pewnych reguł w trakcie gry - mówił przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasz Schreiber, odnosząc się do głosowania w Sejmie nad poprawkami Senatu do ustawy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka korupcja Kukiz'15 Prawo i Sprawiedliwość PiS Sejm ustawa prawo Łukasz Schreiber