X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Kukiz'15

Prof. Waldemar Paruch o propozycji Kukiz'15 ws. JOW: ich wprowadzenie nie da zamierzonych efektów

- Zmiana ordynacji wyborczej wymaga pogłębionej wiedzy i odpowiedzi na pytanie, co naprawdę chcemy osiągnąć i czy na pewno środki, które się zastosuje, do tego właśnie doprowadzą - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Waldemar Paruch, UMCS, komentując propozycje Pawła Kukiza dotyczące jednomandatowych okręgów wyborczych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka Sejm Konfederacja Adrian Klarenbach Paweł Kukiz Kukiz'15 ordynacja wyborcza

SONDAŻ Zjednoczona Prawica z największą liczbą głosów, opozycja daleko w tyle. Sprawdź najnowszy sondaż

Jak wynika z sondażu Social Changes dla wPolityce.pl, Zjednoczoną Prawicę poparłoby 37 proc. badanych, KO - 27 proc., Polskę 2050 - 12 proc., Konfederację - 9 proc., a Lewicę - 7 proc. Według sondażu gdyby na czele PO stał Rafał Trzaskowski, a nie Donald Tusk na KO zagłosowałoby 29 proc.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sondaż badanie zjednoczona prawica koalicja obywatelska lewica Szymon Hołownia PSL Kukiz'15 Konfederacja

SONDAŻ Zjednoczona Prawica umacnia się na pozycji lidera. Zobacz najnowszy sondaż poparcia

Partia rządząca umacnia się na pozycji lidera i coraz bardziej zostawia w tyle Koalicję Obywatelską z Donaldem Tuskiem - pisze w czwartek "Super Express" odnosząc się do najnowszego sondażu Pollster dla "SE". Według niego Zjednoczona Prawica może liczyć na 39,5 proc. poparcia, a Koalicja Obywatelska - 24,54 proc.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaż Sejm zjednoczona prawica PiS Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska koalicja obywatelska Szymon Hołownia lewica Konfederacja PSL PSL-Koalicja Polska Kukiz'15 Porozumienie Jarosława Gowina

SONDAŻ Ponad 40 proc. poparcia PiS, wyraźny spadek notowań Polski 2050. Najnowszy sondaż

Gdyby w niedzielę odbyły się wybory do Sejmu, Prawo i Sprawiedliwość uzyskałoby 40,2 proc. głosów, Koalicja Obywatelska - 24,1 proc, a Polska 2050 - 10,9 proc. - wynika z sondażu Estymatora dla portalu DoRzeczy.pl. Do Sejmu weszłyby jeszcze Lewica i Konfederacja.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaż PiS Prawo i Sprawiedliwość koalicja obywatelska Szymon Hołownia lewica Konfederacja PSL PSL-Koalicja Polska Kukiz'15 Porozumienie Jarosława Gowina Sejm

SONDAŻ Zjednoczona Prawica liderem z dużą przewagą nad Koalicją Obywatelską. Jest nowy sondaż

Jak wynika z najnowszego badania pracowni Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl, niemal wszystkie ugrupowania polityczne zachowały swój stan posiadania w porównaniu z badaniem z poprzedniego tygodnia. Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę 29 sierpnia, 33 proc. poparcia utrzymałaby koalicja rządząca, a główna koalicja opozycyjna 26 proc.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaż zjednoczona prawica koalicja obywatelska PSL Kukiz'15 Konfederacja Porozumienie Jarosława Gowina Szymon Hołownia lewica Sejm

"Wszyscy jesteście siebie warci, pogrobowcy Magdalenki". Kukiz odpowiada Budce

"Nie wierzę Borys, że nie wiedziałeś, że rząd PiS zależy od trzech głosów Kukiza, a zamiast przed głosowaniami w Sejmie rozmawiać ze mną i zobowiązać się do zmian, które są kluczowe dla państwa w pełni demokratycznego, woleliście krzyczeć, »za co się sprzedałeś«" - napisał Paweł Kukiz do szefa klubu KO Borysa Budki.
Zobacz więcej na temat:  Paweł Kukiz Borys Budka Kukiz'15 Platforma Obywatelska opozycja polityka POLSKA

"Nigdy nie pogodzę się z oskarżeniami o korupcję". Kukiz wysłał do Onetu pismo przedprocesowe

Lider Kukiz'15 Paweł Kukiz poinformował, że wysyła pismo przedprocesowe do redakcji Onetu, w którym domaga się zaniechania naruszania jego dobrego imienia. "Można mnie oskarżać o wiele rzeczy, ale nigdy nie pogodzę się z oskarżaniem mnie o korupcję, z którą przyszedłem walczyć" - podkreśla Kukiz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA ustawa medialna polityka Paweł Kukiz Kukiz'15 Sejm media onet

SONDAŻ PiS wciąż na prowadzeniu, Kukiz'15 rośnie w siłę. Sprawdź nowy sondaż

Najnowsze badanie Social Changes przeprowadzone dla portalu wPolityce.pl pokazuje stabilizację poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości. Jak zauważył portal - jest to pierwszy raz, kiedy wyniki ich sondażu wskazują na stratę poparcia dla ruchu Szymona Hołowni. Swoją pozycję umacnia z kolei Kukiz'15.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sondaż polityka Prawo i Sprawiedliwość Paweł Kukiz Kukiz'15 Szymon Hołownia wybory w Polsce

"PO nie przez przypadek używa hejterskiego języka". Marek Pęk o działaniach opozycji

PO wie, do kogo przemawia i nie przez przypadek używa takiego agresywnego i hejterskiego języka. Każdy przywódca mówi językiem, który - jak wierzy - najlepiej i najskuteczniej dotrze do jego odbiorców - ocenił w mediach społecznościowych wicemarszałek Senatu Marek Pęk (PiS).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Marek Pęk Senat Sejm ustawa medialna Platforma Obywatelska Kukiz'15 Paweł Kukiz

"Asystentka bała się pracować w biurze, odbieraliśmy telefony z hejtem". Sachajko o agresji po głosowaniu w Sejmie

- Wczorajsze wypowiedzi polityków KO były skrajnie chamskie. Potem odzwierciedlenie tego widzieliśmy na ulicy. Mieliśmy atak na jednego z posłów. A dziś w biurze poselskim odebraliśmy dużo telefonów z hejtem. Moja asystentka bała się pracować w biurze. Jeżeli to będzie tak dalej wyglądać, to dojdzie do rozlewu krwi - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł Koła Poselskiego Kukiz'15 - Demokracja Bezpośrednia Jarosław Sachajko. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach polityka Paweł Kukiz Kukiz'15 Jarosław Sachajko Sejm