X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
LNG

ANALIZA "Nie przedłużymy kontraktu z Rosją". Polska walka o energię

- W 2022 roku nie przedłużymy umowy gazowej z Rosją  - taką zapowiedź złożył w tym tygodniu w Polskim Radiu Piotr Naimski, pełnomocnik rządu ds. infrastruktury energetycznej. Dodał, że na sfinalizowanie ambitnej strategii potrzeba jeszcze trzech lat. Budujemy Baltic Pipe, poszerzamy moce terminali, dążymy do budowy huba dla naszej części Europy. Z powodzeniem dywersyfikujemy także dostawy ropy naftowej. To nie wszystko.
Zobacz więcej na temat:  ANALIZA gaz ropa naftowa energia energia atomowa Płock Orlen LNG Nord Stream II PGNiG

Maciej Małecki: Polska zmierza do pełnej niezależności gazowej od Rosji

- Polska stoi na straży bezpieczeństwa energetycznego Europy, zapewnienia wolnego i konkurencyjnego rynku gazu. Mam świadomość i mówimy o tym od wielu lat, że Rosja używa surowców energetycznych do wywierania presji politycznej na kraje regionu – mówił w Polskim Radiu 24 poseł Maciej Małecki (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska POLSKA gaz ziemny bezpieczeństwo energetyczne Rosja Niemcy Nord Stream 2 LNG

Memorandum podpisane. Polska chce dostarczać gaz Ukrainie

Pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Piotr Naimski zadeklarował, że w 2021 roku Polska będzie w stanie dostarczać na Ukrainę 6 miliardów metrów sześciennych gazu rocznie. Błękitne paliwo ma pochodzić m.in. z USA. Piotr Naimski wraz z amerykańskim sekretarzem energii Rickiem Perrym i sekretarzem Rady Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej Ukrainy Oleksandrem Danyliukiem podpisali w kancelarii premiera memorandum ws. współpracy gazowej między Polską, Stanami Zjednoczonymi i Ukrainą.
Zobacz więcej na temat:  energetyka LNG Stany Zjednoczone Ukraina