X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Łańcut

"Los rodziny Ulmów niesie uniwersalne przesłanie"

- Ulmowie pokazali, że niezależnie od trwającego konfliktu i własnego niebezpieczeństwa, można podać rękę potrzebującym – powiedział w Polskim Radiu 24 Mateusza Szpytma. Wiceprezes IPN jest współtwórcą i byłym dyrektorem Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej, niedaleko Łańcuta.
Zobacz więcej na temat:  Czechy grupa wyszehradzka HISTORIA Holokaust II wojna światowa Łańcut POLSKA Słowacja Ulmowie Węgry Żydzi

Prezydent w Łańcucie: jesteśmy przeciwni podziałowi w UE

Prezydent Andrzej Duda, otwierając spotkanie prezydentów Grupy Wyszehradzkiej, powiedział, że jej jedność jest obecnie bardzo potrzebna. Zwrócił uwagę, że jest to szczególnie ważne wobec podziałów, które rysują się w UE. Prezydent podkreślił, że Grupa Wyszehradzka jest przeciwna podziałowi Unii na kraje bardziej i mniej uprzywilejowane.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda energetyka grupa wyszehradzka Łańcut Unia Europejska