X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Lato z Radiem

Andrzej Rogoyski: Puck był trochę z boku, a to jest fantastyczne miejsce

- To jest miasto, które było trochę omijane, jeśli chodzi o wędrówki Polaków po terenach nadmorskich. Puck był trochę z boku, a to jest fantastyczne miejsce z piękną starówką, ze znakomicie zorganizowaną strefu wypoczynku - powiedział prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski, tłumacząc dlaczego w tym roku "Lato z Radiem Festiwal" zawitało nad morzem właśnie do tego miasta. - Zachęcam, żeby tu przyjeżdzać nie tylko dlatego, że my tu jesteśmy - dodał prezes.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Lato z Radiem 2019 W POLSKIM RADIU Festiwal Lata z Radiem puck Andrzej Rogoyski

"Lato z Radiem Festiwal". Gwiazdy muzyki zachwyciły Zakopane [PODSUMOWANIE]

Hanka Rybka, Chopin University Big Band, Sławek Uniatowski, Krzysztof Zalewski i Kayah - to gwiazdy drugiego dnia "Lato z Radiem Festiwal 2019". Artyści wystąpili w Zakopanem na Dolnej Równi Krupowej. Koncerty były transmitowane i retransmitowane w Programie Pierwszym Polskiego Radia, w radiowej Dwójce, Trójce i Czwórce.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Lato z Radiem 2019 Festiwal Lata z Radiem W POLSKIM RADIU POLSKA Zakopane koncerty Polskie Radio

W POLSKIM RADIU Agnieszka Kamińska: radiowa Jedynka to "Lato z Radiem"

- Przygotowywaliśmy się bardzo długo i bardzo intensywnie. W tym roku wyjątkowo, po raz pierwszy, uruchomiliśmy multimedialne studio, czyli zaczęliśmy nasze transmisje relacjonować w mediach społecznościowych - powiedziała dyrektor Programu Pierwszego Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Zakopane regiony małopolskie Lato z Radiem 2019 Festiwal Lata z Radiem Agnieszka Kamińska W POLSKIM RADIU

Andrzej Rogoyski: "Lato z Radiem" w nowej formule

- Połączyliśmy dwa doświadczenia, tradycyjną trasę koncertową, do której byli państwo przyzwyczajeni, z pewnym novum, którym był znakomity skądinąd zeszłoroczny finał, wielkie wydarzenie plenerowe w Gdyni. Łączymy trasę koncertową ze wspaniałymi dwudniowymi wydarzeniami plenerowymi. Mam nadzieję, także z tego, co dostrzegliśmy już w Zakopanem, że przypadło to państwu do gustu - mówił o tegorocznej edycji festiwalu Andrzej Rogoyski, prezes Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2019 Zakopane Lato z Radiem Andrzej Rogoyski

Najbardziej innowacyjne rolniczki w Europie są z Ojcowa

"Lato z Radiem" pojawiło się w Ojcowskim Parku Narodowym, gdzie w latach 30. ubiegłego wieku w ówczesnych dobrach księżnej Ludwiki Czartoryskiej powstały stawy, w których hodowano pstrągi. Po latach zaniedbania hodowla odzyskała dawną świetność, która jest zasługą dwóch kobiet - matki i córki, które w tamtym roku uzyskały tytuł najlepszych rolniczek w Unii Europejskiej. 
Zobacz więcej na temat:  parki narodowe ryby Lato z Radiem

Festiwal "Lato z Radiem" wystartował w piątek. Porywające koncerty [PODSUMOWANIE]

Włodek Pawlik Trio, Kapela ze Wsi Warszawa i Warszawskie Combo Taneczne wystąpiły w Zakopanem w pierwszym dniu "Lato z Radiem Festiwal". W sobotę dalsza część koncertowych emocji. Gwiazdami wieczoru będą Krzysztof Zalewski i Kayah. Wystąpią także Hanka Rybka, Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy oraz Sławek Uniatowski. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem MUZYKA Festiwal Lata z Radiem W POLSKIM RADIU

Kapela ze Wsi Warszawa: zatracanie się w dźwiękach szalenie nas pociąga

- Twórczość wesoła, niezobowiązująca, radosna, pełna szalonych, dzikich ekspresji - tak swoją muzykę opisuje Kapela ze Wsi Warszawa, jedna z gwiazd Festiwalu "Lata z Radiem 2019". Doceniany na całym świecie polski zespół folkowy zagrał na koncercie inauguracyjnym w Zakopanem, będzie obecny również w Pucku i Stalowej Woli. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2019 Festiwal Lata z Radiem Lato z Radiem W POLSKIM RADIU