more_horiz
PR24 Portal
Section05

Lech Poznań

Skóraś chce pomóc reprezentacji. "Kolejny etap w karierze"

22-letni Michał Skóraś jest jednym z 26 piłkarzy powołanych przez selekcjonera Czesława Michniewicza do reprezentacji Polski na zbliżający się mundial w Katarze. - Jeszcze rok temu nie spodziewałem się, ze mogę jechać na taką imprezę - powiedział skrzydłowy Lecha Poznań po ogłoszeniu składu Biało-Czerwonych na mistrzostwa świata. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Polski Lech Poznań

Z kim chce zagrać trener Lecha? "Nie znam wszystkich rywali"

Lech Poznań w wielkim stylu zapewnił sobie awans z grupy piłkarskiej Ligi Konferencji. - Jestem podekscytowany tym, co się wydarzyło. Wczoraj w szatni mówiłem to samo, co na konferencji prasowej, że dziś możemy napisać nową kartę w historii klubu. I myślę, że nam się to udało - powiedział po wygranej z Villarreal trener mistrzów Polski, John van den Brom.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Konferencji Lech Poznań villarreal

Villarreal na drodze Lecha. "Kolejorz" liczy na awans

Lech Poznań podejmie u siebie Villarreal w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Konferencji UEFA. Mistrz Polski wciąż ma szansę na awans do kolejnej fazy rozgrywek. - Jesteśmy gotowi stworzyć kolejną kartę w historii Lecha. Nie wiem, jak mocnym składem wyjdzie Villarreal, ale myślę, że jesteśmy w stanie podjąć to wyzwanie - powiedział John van den Brom. 
Zobacz więcej na temat:  Liga Konferencji Lech Poznań villarreal Piłka nożna SPORT