more_horiz
PR24 Portal
Section05

Liga Konferencji

KOMENTARZ "Ruszyła maszyna"? Polska próbuje gonić europejską czołówkę

Chyba nawet największy pesymista nie zdobyłby się na stwierdzenie, że dobiegający końca rok 2022 był dla polskiego futbolu nieudany. Owszem, mogło (i powinno!) być znacznie lepiej, ale przy odrobinie dobrej woli można założyć, że wydarzenia z ostatnich 12 miesięcy są dla biało-czerwonej piłki szansą na odbicie się od dna.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa magazyn 2022/2023 Liga Konferencji reprezentacja Polski KOMENTARZ

Z kim chce zagrać trener Lecha? "Nie znam wszystkich rywali"

Lech Poznań w wielkim stylu zapewnił sobie awans z grupy piłkarskiej Ligi Konferencji. - Jestem podekscytowany tym, co się wydarzyło. Wczoraj w szatni mówiłem to samo, co na konferencji prasowej, że dziś możemy napisać nową kartę w historii klubu. I myślę, że nam się to udało - powiedział po wygranej z Villarreal trener mistrzów Polski, John van den Brom.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Konferencji Lech Poznań villarreal

Villarreal na drodze Lecha. "Kolejorz" liczy na awans

Lech Poznań podejmie u siebie Villarreal w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Konferencji UEFA. Mistrz Polski wciąż ma szansę na awans do kolejnej fazy rozgrywek. - Jesteśmy gotowi stworzyć kolejną kartę w historii Lecha. Nie wiem, jak mocnym składem wyjdzie Villarreal, ale myślę, że jesteśmy w stanie podjąć to wyzwanie - powiedział John van den Brom. 
Zobacz więcej na temat:  Liga Konferencji Lech Poznań villarreal Piłka nożna SPORT