X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Hubert Chutowski

Wydawca

Dziennikarz Polskiego Radia od 1978 roku...

...obecnie współpracownik Polskiego Radia i stypendysta ZUS.

Po "burzliwej" karierze jazzmana-klarnecisty, saksofonisty (Szkoła Muzyczna II Stopnia w Warszawie), studiach muzykologicznych (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, dawne ATK) i podyplomowych studiach w Akademii Muzycznej we Wrocławiu (Muzykoterapia) trafił - po rocznym pobycie w Wielkiej Brytanii (Divine Mercy Collage w Henley on Thames) - początkowo do Redakcji Muzycznej Programu dla Zagranicy, a później do Programu 2 PR.

Tam dał się poznać jako autor licznych audycji jazzowych (m.in. "Czas na jazz", "Polska scena jazzowa", "Europejska i światowa scena jazzowa", Jazz o północy, jazz o świtaniu"), a także wydawca audycji słowno-muzycznych (m.in. dużego bloku "Poranek Dwójki").

Jego hobby: narciarstwo zjazdowe i biegowe, no i oczywiście JAZZ.

Section07
Napisz do mnie