X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Jacek Raginis-Królikiewicz

Redaktor

Zawodową przygodę z radiem rozpocząłem od realizacji cyklu "Widzialne i Niewidzialne", i tym jest dla mnie właśnie radio: świat dźwięków, które uruchamiają wyobraźnię i prowadzą w najbardziej niedostępne zakątki, w odległe galaktyki i na dno Rowu Mariańskiego.

Chociaż przez lata byłem raczej związany z telewizją jako reporter, autor dokumentów i reżyser, to współpraca z teatrem Polskiego Radia była dla mnie zawsze wyjątkowym doświadczeniem. Jako dziecko codziennie rano przed szkołą słuchałem "Sygnałów Dnia", zajadając śniadanie i marzyłem, aby odkryć, kim są ci niezwykli ludzie, którzy każdego dnia tworzą ten niewidzialny, ale jakże sugestywny przekaz. Marzenia się spełniają.

Ur. w 1966 roku w Warszawie, absolwent historii KUL i łódzkiej Filmówki, szczęśliwy mąż i dumny ojciec dziesięciorga: sześciu synów i czterech córek.

Section07
Napisz do mnie