X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

dr Joanna Neuhoff-Murawska

Prowadzący

W dzieciństwie marzyłam o karierze wokalistki i jako bardzo młoda dorosła osoba nawet przeżyłam kilka lat na scenie śpiewając szanty w zespole Zejman i Garkumpel.
Jednak ostatecznie wybrałam ścieżkę naukową. Zostałam dietetykiem i od czternastu lat współpracuję z Centrum Zdrowia Dziecka. Zajmuję się problemami zdrowotnymi dzieci otyłych, moim chlebem powszednim jest terapia insulinooporności, nadciśnienia tętniczego i wysokiego stężenia cholesterolu u moich młodych pacjentów.

Po wielu latach zastanawiania się, jak zachęcić moich podopiecznych do zdrowej diety zdjęłam biały kitel i postanowiłam robić to w zupełnie nowy sposób. Zaczęłam pisać dla dzieci książki popularnonaukowe, wraz z moim mężem Zbyszkiem Murawskim piosenki o chlebie razowym i wodzie, a w Polskim Radiu Dzieciom codziennie namawiam maluchy do porcji warzyw i owoców jako dr Witaminka. Towarzyszy mi mój syn Grześ (9 lat).

W audycji "Strefa Rodzica" na antenie cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom, moimi gośćmi są m.in. lekarze i inni specjaliści z zakresu ochrony zdrowia. Razem przekazujemy swoją wiedzę.

Section07
Napisz do mnie