X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Joanna Neuhoff-Murawska

Prowadzący

Jako mała dziewczynka marzyłam o karierze wokalistki. Śpiewałam przed lustrem wyobrażając sobie, że jestem na scenie. Podczas studiów przeżyłam przygodę muzyczną, jako wokalistka grupy szantowej „Zejman i Garkumpel”, jednak ostatecznie zostałam… dietetykiem.

Współpracuję z Instytutem „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” pomagając rozwiązywać wiele problemów zdrowotnych małych pacjentów. Pracuję z dziećmi otyłymi, cierpiącymi na zaparcia, alergie i inne choroby. Prowadzę też swoją Poradnię Oregano.

Od dawna szukałam sposobu, aby zachęcić dzieci do zdrowej diety i ruchu. W tym celu wcieliłam się w postać Dr Witaminki i napisałam teksty do piosenek edukacyjnych promujących zdrowy styl życia. Namówiłam swojego męża – Zbyszka Murawskiego (prof. Nutkę) – muzyka i kompozytora, aby napisał do nich muzykę, a zaprzyjaźnionych muzyków starszych i młodszych, aby zagrali i zaśpiewali. Tak powstał zespół Oreganki.

Dr Witaminka, prof. Nutka i Oreganki wspólnie tworzą audycję „dr Witaminka”, ucząc dzieci zasad zdrowego odżywiania.

Section07
Napisz do mnie