X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Paweł Januszewski

Prowadzący

Lekkoatleta, specjalista biegu na 400 m przez płotki - mistrz Europy z 1998 roku. Wspólnie z Krzysztofem Łoniewskim prowadzi akcję Trójki "Biegam, bo lubię".

Trener lekkiej atletyki II klasy. Absolwent warszawskiej AWF i SGH na podyplomowym studium marketingu sportowego. Wykładowca lekkiej atletyki i marketingu sportowego.

Biegam, bo w wieku pięciu lat przegrałem na olimpiadzie przedszkolaków z Aliną. Dość długo biegałem przez płotki. W 1998 roku w Budapeszcie pobiegłem nawet najszybciej w finale na 400 metrów i zostałem mistrzem Europy. Mam żonę Bernadetę, córkę Marcysię i syna Leona. Teraz biegam dla przyjemności, chociaż w czasie zawodowej kariery też to lubiłem. Kompletnie nowe jest za to dla mnie bieganie z mikrofonem – mówi Paweł Januszewski.

Section07
Napisz do mnie