X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Tomasz Kowalczewski

Dyrektor Redaktor Naczelny

W radiowej Trójce uczył się od Mistrzów i pod ich okiem przeszedł wszystkie szczeble pracy dziennikarskiej: był reporterem, wydawcą, prowadzącym audycji publicystycznych i magazyny. W czerwcu 1991 roku rozpoczęła się trwająca 10 lat zawodowa przygoda jego życia. Pojechał do Jugosławii, w której zaczynała się wojna. Jako korespondent Polskiego Radia w Zagrzebiu i Belgradzie był świadkiem tragicznej historii. Relacjonował m. in. upadek Vukovaru, oblężenie Sarajewa, wojnę w Kosowie i naloty NATO na Serbię. Komentował wszystkie wizyty papieża Jana Pawła II w tym regionie. Kocha Bałkany, ich klimat, krajobrazy, muzykę, kuchnię i oczywiście ludzi. Na emeryturze chce zamieszkać nad Adriatykiem. Lubi sporty wodne, jazdę na rowerze i spacery po Łazienkach Królewskich.

Section07
Napisz do mnie