X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Agnieszka Kamińska

Dyrektor Redaktor Naczelny

Dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa z ponad siedemnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Adiunkt w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz dyplomowany logopeda.

Agnieszka Kamińska zdobywała szlify dziennikarskie w Polskim Radiu jako reporterka i reportażystka. Za reportaż psychologiczny „Byłam bólem” otrzymała wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Reportażystów i Realizatorów Radiowych Dylematy człowieka XXI wieku. Z kolei reportaż historyczny „Tryba Potockiego” zapewnił jej nominację do Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Reportażu i Dokumentu Radiowego „Polska i Świat 2003”. Od 2006 roku Kamińska była redaktorem prowadzącym w TVP Historia.

Jest autorką i zarazem prowadzącą cykl reportaży „Śladami zbrodni i walki 1944-1956”. Od czerwca 2017 roku w Polskim Radiu 24 prowadzi cykl audycji historyczno-publicystycznych „Nos Kleopatry”. Publikowała artykuły w pismach naukowych i prasie popularnej („Polska The Times”, „Rzeczpospolita”, „Focus Historia”, „21.wiek”). Jest też recenzentem naukowym w „Kwartalniku Nauk o Mediach” oraz ekspertem i członkiem jury Ogólnopolskiej Olimpiady Medialnej, organizowanej przez Fundację Nowe Media.

Agnieszka Kamińska przeszła szkolenie dla prezenterów w Akademii Telewizyjnej TVP, ukończyła Seminarium Producenckie Akademii Telewizyjnej TVP i PWSFTiT oraz Logopedię (Uniwersytet Warszawski) i studia podyplomowe - Kształcenie Głosu i Mowy (Uniwersytet SWPS). Ukończyła też Zarządzanie na SGH.

Section07
Napisz do mnie