X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Szymon Sławiński

Kierownik Redakcji

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. Zaczynał w Sekcji Polskiej BBC w Warszawie i Londynie. Był kolejno reporterem, producentem, prezenterem i wydawcą programu. Następnie w Radiu Zet wydawał magazyn Wiadomości w Południe, w Telewizji Puls codzienny talk show Humory Waldemara Ogińskiego. Od początku powstania i przez pierwsze dwa lata pracował jako wydawca serwisów informacyjnych w TVN24. Następnie jako wydawca programów publicystycznych Krzysztofa Skowrońskiego w Telewizji Polsat i TVP1. Od roku 2006 związany z Polskim Radiem kolejno jako zastępca dyrektora Trójki, dyrektor Programu Czwartego, gdzie tworzył Polskie Radio Euro, i po czterech latach przerwy,  kiedy jako dyrektor generalny kierował  Towarzystwem Opieki nad Ociemniałymi w Laskach, ponownie został powołany na stanowisko zastępcy dyrektora Programu Trzeciego. Od 2017 zaangażowany do organizacji Polskiego Radia Chopin. Był autorem licznych artykułów o wnętrzach w Elle Deco, napisał dwie książki dla dzieci: Mały Powstaniec i Solidarność krótka historia dla dzieci.

Section07
Napisz do mnie