X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Iwona Malinowska

Redaktor

Wiem z listów, że mój charakterystyczny niski głos nie przeszkadza Państwu, wprost przeciwnie - zachęca do słuchania.

Wychowałam się na radiu - stąd moja łatwość do rozpoznawania głosów aktorów, szczególnie starszego pokolenia. Przez siedem lat prowadziłam na antenie Dwójki cotygodniowy cykl "Wielcy interpretatorzy wielkiej literatury", do którego od czasu do czasu wracamy, przypominając tuzy polskiego aktorstwa. Jestem absolwentką Wydziału Wiedzy o Teatrze w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Już w trakcie studiów zadebiutowałam jako adaptatorka. Do dziś wzbogaciłam repertuar Teatru Polskiego Radia o wiele tytułów sztuk i powieści. Pasjonuje mnie historia teatru i dramatu, ale nie zapominam też o współczesności ("Świat na scenie - czyli o dramaturgii współczesnej").

Section07
Napisz do mnie