X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Róża Światczyńska

Prowadzący

Lubię dzielić się z Państwem słuchaną właśnie płytą, porównywać interpretacje, odkrywać nowych wykonawców

Radio jako barwny epizod mojej biografii pojawiło się jeszcze w czasach licealnych. To profesjonalne zaistniało dużo później, szczęśliwie godząc w moim życiu pasję muzyczną z zainteresowaniami humanistycznymi. Najpierw jednak były studia pianistyczne, potem podyplomowe w radiowej szkole dziennikarskiej oraz trudne początki na „głębokiej wodzie”. Do dziś mile wspominam spotkania z Państwem w dwójkowych Porankach i adrenalinę towarzysząca pracy przy kulturalnych aktualnościach...Wciąż lubię atmosferę transmitowanych koncertów oraz publicystycznych dyskusji w Sezonie na Dwójkę, ale cenię też sobie urok rozmów z wybitnymi muzykami, których miałam szczęście poznać. Lubię dzielić się z Państwem słuchaną właśnie płytą, porównywać interpretacje, odkrywać nowych wykonawców. W muzyce interesuje mnie wiele zjawisk, jednak słabość do fortepianu i Chopina chyba pozostała...

Section07
Napisz do mnie