X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Daniel Wydrych

Prowadzący

W swojej karierze radiowej robił już wszystko. Był wydawcą, serwisantem, prowadził magazyny informacyjne. Nowym rozdziałem w jego życiu było prowadzenie popołudniówki w radiowej Jedynce czym zaskoczył wszystkich - dyrekcję, kolegów, słuchaczy i... siebie samego.

Dzisiaj, razem z Krzysztofem Grzesiowskim wprowadza słuchaczy w nowy dzień w „Sygnałach Dnia”. Z całą pewnością jest to już osobowość radiowa, dla której słuchacze włączają radioodbiorniki. Świetnie komunikuje się ze słuchaczami, korzystając ze wszystkich możliwych środków, tryska energią, pomysłami i humorem. Jeśli ktoś zmienia stereotypowy obraz Jedynki, to jest to Daniel Wydrych.

A kiedys pewna pani znana tudzież i zwana wtedy - wykładowczynią, usłyszawszy moje wypociny antenowe rzekła: ''Świetnie chłopcze, ale to komercha, w Polskim Radiu nigdy roboty nie znajdziesz...". Uwierzyłem i nie szukałem, aż się SAMO o mnie upomniało.

Section07
Napisz do mnie