X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Magdalena Mikołajczuk

Redaktor

Plaża we Wladysławowie. Mam 10 lat. Z koców i zza parawanów rozbrzmiewa "Lato z radiem". To wtedy podejmuję decyzję, że pracować będę właśnie w radiu. Zastanawiam się tylko, czy mogę się tam zgłosić już jako 13-latka, czy trzeba będzie poczekać do 14 urodzin. Mój plan realizuję wiele lat później, chociaż po drodze pojawiają się też inne pomysły zawodowe: mam być pianistką, doktorem filozofii albo muzykologiem. Radio jednak zwycięża. A w radiu - tematyka kulturalna, z paroletnim skokiem w bok w stronę serwisów informacyjnych. Teraz przede wszystkim czytam taśmowo książki, mówię o nich, i jeszcze mi za to płacą - to chyba niezła robota, prawda? Właśnie to sobie zaplanowałam wiele lat temu na plaży we Władysławowie...

Section07
Napisz do mnie