X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Anna Stempniak-Juśkiewicz

Kierownik Redakcji

Wierzy, że życie pozaradiowe nie istnieje. Dowodem na potwierdzenie tej nienowej tezy jest jej trzydziestoletni związek z Programem I Polskiego Radia.

Uważa, że ma w życiu wyjątkowe szczęście, bo może w pracy bezkarnie wykorzystywać swoje nałogi: książki, kino, teatr i  najbardziej wstydliwy - wielogodzinne rajdy po muzeach, bardzo czasem osobliwych ( tę ostatnią  przypadłość ujawnia publicznie po raz pierwszy).

Przyznaje się też do nieuleczalnego uzależnienia od słuchaczy i  rozmowy z nimi. Przez dwadzieścia pięć lat prowadziła "Cztery pory roku" i "Nocne spotkania",  pilnowała konkursów w "Lecie z radiem", do dziś wybiera "Lektury Jedynki", czyli  książki, których fragmenty czytają na antenie wybitni aktorzy. Wielu autorów bestsellerów miało swój debiut  właśnie w Programie I Polskiego Radia.

Również prowadząc "Kulturalną Europę" czy kulturalne Wieczory z "Jedynką"  zdradza   naganne skłonności - tym razem  do podstępnego wyciągania  z mądrych ludzi  informacji na temat zjawisk i wydarzeń, o  których, jej zdaniem, każdy słuchacz  "Jedynki" powinien wiedzieć.

Skończyła polonistykę i studium dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Kompletnie nie zna się na ogrodnictwie i nie umie grać w golfa, ale obiecuje, że się poprawi.

Section07
Napisz do mnie