X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Artur Wolski

Redaktor

Pielęgniarz dyplomowany, studia na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, absolwent Wydziału Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

W dorobku radiowym wiele audycji w ramach specjalizacji reportażu naukowego, głównie o tematyce medycznej.

W audycjach z cyklu: "W pracowniach polskich uczonych", "Mapa Nauki Polskiej" czy "Teatr Nauki", przez wiele lat zbierał dźwiękowe dokumenty dokonań polskich naukowców w  kraju i za granicą. 

Dziś kontynuuje tę pasję w cyklu "Człowiek i Nauka".  Rzetelność, prawo do  prawdy i poszanowanie godności osobistej człowieka - to nadrzędne wartości, które promuje w audycjach z zakresu humanistyki w ramach Wieczoru z 1.

Laureat "Nagrody Zaufania" z roku 2004 oraz Dziennikarz Medyczny Roku 2015.

W chwilach wolnych: dużo czyta, podróżuje, przekazuje wiedzę radiową studentom. Pasjonuje się historią motoryzacji i jej współczesnymi osiągnięciami.

Section07
Napisz do mnie