X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Marcin "Duże Pe" Matuszewski

Prowadzący

Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta - mówią na mnie Duże Pe. Część z Was zna mnie z wolnostylowych bitew i z rapowych kawałków, inni mogą kojarzyć mnie z płyt i koncertów Masala Soundsystem i Senk Że. Są wśród Was pewnie i tacy, którzy bawili się na mash-up'owych lub wielokulturowych imprezach granych przeze mnie solo lub np. w ramach Global Diggers. Jeszcze inni znają mnie zaś z Czwórki i jej wcześniejszych inkarnacji, gdzie od ponad 10 lat (z małymi przerwami) dzielę się z Wami każdym przejawem muzycznej twórczości, który wpadnie mi w ręce i który uznam za godny Waszych uszu. Moja "Czwarta Fala" brzmi obecnie w Czwórce w każdą niedzielę od 18:00 do 19:00, a raz na jakiś czas usłyszycie mnie również w "Muzycznym Lunchu". Nie ograniczam się żadnymi "szufladkami", więc prezentuję Wam muzykę wszystkich ras, narodowości, kolorów, wyznań, języków, gatunków i epok - ale zawsze są to dźwięki najwyższej jakości, za co ręczę głową! ;)

Section07
Napisz do mnie