more_horiz
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Katarzyna Stoparczyk

Prowadzący

Byłam wtedy młodym dziewczęciem ( tak kobiecym, że wszyscy dookoła wołali za mną : Ej ! - Waldek !).

Pewnego razu zobaczyłam grających na gitarach starszych chłopców. Zapatrzyłam się, rozmarzyłam i zakochałam... w gitarze. Pozostałam jej wierna przez 15 długich lat.


Gitara zaprowadziła mnie na Akademię Muzyczną gdzie ukończyłam wydział instrumentalny. Z tego okresu pozostał wielki sentyment do sześciu strun i muzyki Astora Piazzoli. I chociaż nadal czasami grywam, to miejsce gitary zajął teraz w moim życiu mikrofon. A mikrofon to dla mnie przepustka do twórczych, poszukujących ludzi.
To nie tylko praca - to sposób na życie, wielka pasja i codzienna motywacja by, jak ktoś mądry powiedział, nie zasnąć w sobie.

W Trójce od 2001 roku.

Section07
Napisz do mnie
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem